Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hiszek az igaz szerelemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hiszek az igaz szerelemben, hogy minden ember életében eljön. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy menj a fenébe.:D Most ez nekem elég ironikusan hat. Szóval GTFO!
2012. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, jönni is fog. De azzal a lendülettel megy is el :D
2012. nov. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek ebben.
2012. nov. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan a párja világon, csak lehetséges hogy amikor együtt volt vele akkor valami oknál fogva vége lett és többet nem keresték egymást
2012. nov. 3. 02:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is hiszek az igazi szerelembe, de hogy minden ember életében eljön az már nem biztos.
2012. nov. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, jó itt a Gyiken a sok gyp-s, aki az utcán ránézni nem mer egy nőre, nemhogy ismerkedni, az nem hisz benne, de tuti megvan mindenkinek a nagy szerelme, legalább egyszer az életében. Na, most adja magát az én szitum is, mert még én sem találtam rá, csak olyanokra, akik nem lehetnek az enyémek valamiért. De én hiszek benne, nem elképzelhetetlen, mint a világmegváltás, például...
2012. nov. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A ronda férfiaknak és a válogatós nőknek nem jön el, mindenki másnak igen.
2012. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne,csak addig mennyi sz@rságon kell végig menni...
2012. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne, de minden ember életében csak akkor jön el, ha teszünk is érte és nem csak otthon ülve várjuk, hogy becsöngessen a szerelem!
2012. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is, mindenképp fontos, hogy fajfenntartó ösztönünket túlmisztifikáljuk, és ezáltal is felsőbbrendűnek érezzük magunkat a törpe csimpánznál.


22/F

2012. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!