Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak odáig a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak odáig a nők a buszsofőrökért? Neked volt kalandod buszsofőrrel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, de valószínűleg azért, mert őket látják nap mint nap.

23/L

2012. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nõ vagyok:),de nem vagyok odáig a buszsofõrökért.Akik meg igen,hát mindeni rákattan valamire.
2012. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda voltam egy sofőrért, beszélgetőviszonyban is voltunk meg akart is volna valamit, "valamit"... Na ez elmúlt, most már teszek rá, látni sem akarom a bunkóját.
2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Boros Betti ***** válasza:
57%
Volt.Amint megláttam redvás mancsát,amivel egész nap vezet, rögtön felizgultam rá.Kis hezitálás után úgy döntöttem, hogy menet közbe beugrok, és rávetem magam, de elvétettem a távolságot, túl nagyot ugrottam, betörtem az üveget és kiestem a buszból, arra jött egy másik busz ami elütött, és így megdögöltem kimúltam meghaltam...:D
2012. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be egyáltalán, sőt....Aktuális a téma néhány napja leordította a fejem egy DKV-s f.aszkalap buszsofőr, mert megnyomtam a leszállásjelzőt, de nem szálltam le.:O Na mindegy, errefelé a buszsofőrök öregek, és taj-parasztok (tisztelet a kivételnek).19/L
2012. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert élet halál ura. Mert bejön az öltözete. Stb.

Kalandnak nem mondanám mert már lassan egy évtizede tart.

2012. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bejön a kék ingjük. Van, 15 hónapja tart.
2012. dec. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!