Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszsoförrel kezdett már valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszsoförrel kezdett már valaki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy buszsoför srác, annyira kis helyes meg minden... ugy hallottam azok nagy nöcsábászok! Igaz ez? Valakinek volt már bármilyen "dolga" egy soförrel? Mi? és mi lett a vége?
2009. jún. 28. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt!És tényleng igaz h nagy csajozósak.Ez igaz továbbá a tűzoltókra és a rendőrökre is.
2009. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:D:D
2009. jún. 28. 13:05
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A családban 3 buszsofőr is van, mind elvált, mindet utálom mert szemét hazug senkik, hát biztos van kivétel is, nem tudom:D
2009. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Apukám buszsofőr volt...ő kivétel. De egyébként tényleg nagy nőcsábászok!
2009. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
hát nekem volt dolgom eggyel. ő a világ legnagyobb görénye, nem ismerek senki mást, aki annyi nőt rantott volna f*szra ahányat ő és át is verte mindet szépen.:D
2009. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
előző vagyok, esetleg elmondod hogy melyik városban élsz? mert neki elég nagy híre van errefelé... Miskolcon. szóval írd meg hogy hol hátha pont beletrafáltál és a sors küldött ide hogy megússz egy szemetet...
2009. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ne általánosítsunk :)
2009. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére nem egyröl beszélünk, én Kaposvár! :) De van benne amit irtatok,hogy szemetek és nöcsábászok! Csak egyszerüen nemtom felfogni hogy miért ilyen nagy az arcuk? Mire verik magukat? mert buszt vezetnek? Hát ezt asszem sose tom meg! Kivéve ha van itt egy buszsoför és ezt megirja nekem! :)
2009. jún. 28. 14:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
helló!anyám is buszsoförökkel szürte össze eddig a levet 3-al!!!!!!(2 éven belül)ennek az eredménye válás lett!ugyhogy azok egy nagy f*szkalapok hiába van gyerek vagy feleség lesz*rják!(ja és trófeaként emlegetik a felcsípett nöciket)ugyhogy mellözd öket mert ha összejöttök elöbb utóbb ugyis megcsal!
2009. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne általánosíts! Nem mind olyan! Bár nekem is volt egyéjszakás kalandom egy buszsofőrrel Bécsben, de attól nem kell őket leírni, van köztük normális is.

És fura hogy azt mondod, hogy nagyképűek, meg szemetek, mikor neked is tetszik egy?

2009. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!