Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrégen szakítottam barátnőmmel. Nekem a kapcsolat nem volt elég mély elég "romantikus" tulajdonképpen én nem éreztem felőle semmit, és szinte eddig egyetlen kapcsolatomból sem (egy volt ami aztán szomorú véget ért). Most úgy vagyok vele hogy szerintem a mai világban nehéz találni olyat akit érdekel is hogy mi van a lelked mélyén.

Elmondtam ezt az egészet egy haveromnak ő pedig nekem ezt mondta: " Bomba csajokkal jössz össze, szexuálisan kielégítenek mi kell még neked több?"

szóval szerintem értitek a dolgot.

a kérdésem pedig az hogy szerintetek van-e ilyen kapcsolat,(gondolom van de az én koromban is?)

16/F


2012. nov. 3. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nincs. Ha nem érzel iránta semmit,akkor az nem szerelem.
2012. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 emberből kb. 2 gondolkodik úgy,mint te.A te korodban meg egyáltalán senki.A monogám,érzelmekkel túlfűtött kapcsolatokért épp azért kell sokat harcolni sajnos,mert ritka manapság mint a fehér holló.Gondolom feltűnt hogy inkább a szexről,piáról,buliról,rock&roll életstílusról szól minden és nem a romantikus,meghitt együttlétekről.Ja és ha előbbiekből kimaradsz a közvélemény szerint,borzalmas megkeseredett felnőtt válik majd belőled és a menőbb társaságok sem fognak kómálni.A csapból is ez folyik,nagyon ritkák az igazi párkapcsolatok.
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*komálni,sorry:D
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!