Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem koszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem koszon nekem ez a pasi, ha tarsasagban van?

Figyelt kérdés
Kb tavaly aprilisban megprobalt felszedni, viszont azota is koszono viszonyban voltunk. Multkor azt vettem eszre, hogy ott ult 2 ismerosevel, en elmentem elottuk, koszontem nekik, hogy sziasztok. A masik 2 pasi visszakoszont, o pedig nem. viszont a masik2 pasival soha eletemben nem beszeltem. Amugy eleg jolnevelt pali, szoval nem tudom miert viselkedett igy. Ti mit gondoltok?
2012. nov. 3. 20:34
 1/1 anonim válasza:

Tavaly áprilisban? Szerinted azóta várt rád?://

Hát lehet, hogy nem vett észre, vagy pedig így akarja veled tudatni, hogy már nem kellesz neki..!


Nekem is volt már ilyenben részben... egy fiú nagyon tetszett nekem, és ő ezt megtudta, és azóta láttam, hogy nyitottabb, és produkálja magát előttem, de én nem tetszettem neki, ez biztos volt. Nagyon nem tetszett, ahogy adta magát előttem, meg mások előtt, hogy nekem ő tetszik, ezért már nem voltam oda érte, és hogy ezt a tudtára adjam, én se köszöntem neki, nem beszélgettem, sokszor leráztam, viszont a barátnőim mások voltak.

Ők tudták, hogy nekem tetszett, mindig köszöntek neki..!

2012. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!