Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Én soha nem tettem még ki ilyen kérdést és nem is nagyon értem mások miért csinálják ezt, most viszont elérkeztem oda hogy én is kirakok egy képet magamról és megkérdezem ki mit gondol. Előre is bocs azoknak akik majd befognak ugatni:D


20f


[link]


2012. nov. 3. 20:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja, a kiscsajok elájulnak ha kis izmokat látnak. Mennyire neveteséges:D
2012. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Előttem lévőnek csak annyit mondok, hogy nem vagyok rá irigyXD
2012. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%
Hát pedig de;D
2012. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

3. kommentelőnek: Nem:D Szeretek sportolni és úgy vettem észre hogy a környezetemben mégis mindenki sportosabb mint én. És nem vagyok elégedett magammal. Hiába nézem hogy van aki 30 kiló vasággyal és ő is bejön a lányoknak, én valahogy mindig úgy érzem hogy nem vagyok elég sportos:/ Rászántam magam és kiraktam ide hogy végre megtudjam hogy mi is az igazság:D


A többieknek köszönöm a választ:)

2012. nov. 3. 21:02
 15/30 anonim ***** válasza:

Jó a tested, de elrontod az összképet:) hiányzik a fejed a képről és ez így nagyon nem jó. Tegyél fel az arcodról is egy képet.

17l

2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ez pont jo..de ne nagyon erősits tovább..én pl.: meg sok másik lány sem szereti a már nagyon nagyon kigyurt fickokat..szoval..igyjo ahogy vagy..
2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
tökéletes :) 21/L
2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
szerintem itt állj meg, nem kell több izom. :) az már ronda. Előző voltam (asszem? )
2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15/17-nek igaza van! Így tökéletes vagy! 19/L
2012. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem:D ok: nem nagy izom tömeg azaz aki irigy az csak ágyban fekszik, meg zabál. Ilyen testet hamar összelehet hozni:D Irigy a hülye ilyen kisizomtömegreXD Másik részről sem leszek irigy, mert nem a testemmel hódítok. Kislotyókra nem fáj a fogam;)
2012. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!