Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az érzés? Mit tegyek az ellen, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Kicsivel több,mint fél éve érzem,hogyha meglátom az egyik srácot az osztályunkból/-ban,akkor olyan furcsán érzem magam,a hasamban valami bizsergést érzek(nem fáj meg semmi,csak érdekes),muszáj volt rá néznem csak úgy és ha csak pár szót szólt hozzám,akkor már bearanyozta a napomat.Bármit megtettem neki(megírtam helyette jónéhány dolgozatot,a pár háziját is megcsináltam és 1 hetet lógtam a suliból miatta/vele),de úgy éreztem,hogy sosem vagyok elég jó neki.

De ha más lánnyal láttam,akkor úgy éreztem,hogy teljesen mindegy,hogy mit teszek,az életem tönkrement és borzasztó rossz volt látnom a közös képeiket vagy a bejegyzéseiket a másik Facebook-ján vagy esetleg együtt látni őket valahol.


Azt hittem,hogyha nem látom naponta,akkor elmúlik ez az egész,de nem.Ha ír chaten,akkor olyan vagyok,mint egy kisgyerek,ugrálok,mosolygok csak úgy és senki másnak nem írok vissza...De én sosem írok neki először,mert nem akarom,hogy azt higgye,hogy idegesítő vagyok és tuti,hogy van jobb dolga is,mint velem beszélgetni,ezért mindig megvárom,amíg ő ír.



Mit csináljak,hogy ez a fura érzés elmúljon és újra olyan legyen az életem,mint régen?Egyáltalán,miiért érzem ezt?


A gimnáziumban még 4 évig az osztálytársam lesz,nem akarom ezt az érzést addig elviselni.



14/L



2012. júl. 25. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy
2012. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 slora válasza:
Igen,szerelmes vagy :) Ez így egyik pillanatról a másikra nem fog elmúlni.
2012. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jekyll-fan ***** válasza:
szerelmes vagy :)
2012. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!