Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy vonzó nő? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy vonzó nő? Mi az ami abszolút visszataszitó? Mire törekedjünk? 16L

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyen ápolatlan, se kövér. Ezek eléggé vissza taszítóak szerintem.
2012. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jól van.magasra tetted a mércét...
2012. nov. 3. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

"Ne legyen ápolatlan, se kövér. Ezek eléggé vissza taszítóak szerintem."

vs.

"Jól van.magasra tetted a mércét..."


kérdező, te hülye vagy, ez az alap, nem magas mérce...


és ezt én mint nő mondom!!!

2012. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hole Hunter ***** válasza:
Pár kérdéssel előbb mondtam ugyanezt...nőiesség! Ennyi a titok.
2012. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kéne egy kis mimika,hogy érződjön az irónia?Ezt itt nem oldhatom meg...:D
2012. nov. 3. 22:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Ápolt, igényes, természetes külső.

Független, tartással rendelkező, határozott személyiség. Tudd, mit akarsz. Legyen "életed". Ne legyél kapcsolatfüggő, csimpaszkodó, nyafogó. De: egyben bunkó se, tudj megértő, elfogadó lenni, intelligens módon kezelni helyzeteket, problémákat.

Légy figyelmes, a másikkal szemben, tudd meghallgatni. De ne ugorj minden szavára, ne hagyd magad irányítani, ne hagyd a fejedre nőni.

2012. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom kövérnek teccik lenni...Keveseknek jön az be,de mindenkinek más jön be.
2012. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a szőrtől irtózok. Nálam alap dolog, hogy egy lánynak ne legyen arcszőrzete, a karján, lábán se legyen szőr. (Hogy a nemiszervvel kapcsolatban mi az álláspontom, arra most nem térnék ki.) A szőrös nők nagyon visszataszítóak számomra. Amit én még visszataszítónak találok, az ha tele van pattanással a lány arca. Egy-két alig észrevehető pattanás még belefér, de amikor az egész arca olyan, az elég visszataszító. Erre jó a smink, persze nem kell túlzásba esni, csak épp hogy takarja ezeket a hibákat. De sokan vannak akik teljesen pattanásosak és még egy picike sminket sem tesznek föl.

18/F

2012. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
170 cm és 57 kg vagyok.ezt azért nem titulálnám kövérnek,még kamaszlány-kétségbeeséssel sem.
2012. nov. 3. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Soványként írom, hogy ahogy látom, a kövér lányok is sokaknak bejönnek. :) Nem tudom, nem értem, miért problémázik itt sok lány-fiú ezen.


Sok széparcú kövér lányt látok helyes srácokkal.

S általában, ha megkérdezek egy pasit, azt mondja: inkább molett legyen, mint "csontváz" (a két szélsőség közül).


Én magam is inkább molett lennék(!) ha ezek közül kellene választani.

2012. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!