Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszataszító egy lányon a csúnya arcbőr?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád. Igen, az. Nálam az arc és az arcbőr szépsége előbbrevaló mint a testalkat, vagy akár a domborzati adottságok. Persze ez nem jelenti azt, hogy sosem fogsz magadnak párt találni. Ez én vagyok, nekem ez a legfontosabb, azonban vannak férfiak akiknek ez számít a legkevésbé. Csak olyan kell kifogni...
2012. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Senkin sem vonzó a csúnya arcbőr. Gondolom pattanások keserítik meg az életed? Ha így van, első körben fordulj kozmetikushoz, hogy pucolja ki, kezelje le. Ha ez hosszú távon nem segít, akkor bőrgyógyászhoz kell menned, mert a nagyon aknés bőrt sokszor csak gyógyszerekkel lehet helyrehozni.

Nagyon fontos, hogy ne gubózz be, és ne törődj bele, ha csúnya is az arcbőr, lehet rajta segíteni!

2012. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, van egy lány osztálytársam aki tiszta pattanásos, mégis jókat tudok beszélgetni vele.

Lehet hogy én vagyok az egyetlen aki így gondolja.

Ha gondolod privátban küldhetsz képet(feltéve h a rólad van szó), vagy ha csak beszélgetni akarsz.

16/F

2012. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rólam van szó, viszont képet nem szívesen küldök, tekintve amúgyis, hogy nincsen olyan kép, amin igazán látszódnának a bőrhibáim. Sajnos nem tudok semmit tenni azért, hogy javuljon a bőröm, jártam én évekig kozmetikushoz, bőrdokihoz, sőt gyógyszert is szedtem. Semmi, nem javul, kezdek beletörődni. :)

De örülök hogy vannak még olyan fiúk is valahol, akik nem csak a külső alapján ítélnek...

2012. okt. 27. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig menjél bőrgyógyászhoz és mond ezeket el mert van gyógyszer rá, barátnőmnek is sima az arca mióta kapott egy erős gyógyszert. tudom mert anya bőrgyógyász, ne törődjél bele
2012. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!