Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg megvetendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg megvetendő, ha egy fiú számítógépen játszik? (kockul)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és elég gyakran szoktam játszani.De egyre inkább úgy érzem,hogy a lányok teljesen lenézik,aki gépezik.Volt hogy bevásárlóközpontban elismerően végignézett 2 lány,de amikor meglátták,hogy mi van a kezemben,(egy vásárolt játék),teljesen megvetővé váltak a pillantásaik.

Én azért játszom mert elég csöndes vagyok,nincs túl sok haverom,sokszor nincs egyéb programom.A gépezés közben legalább kikapcsolhat az agyam,addig nem nyomasztanak a napi terhek.Olvasni is szeretek,de könyvet csak nagyon ritkán kapok,akkor is pár nap alatt "kivégzem". De a kockulás mellett normálisan tanulok,sportolok,az egyik legizmosabb gyerek vagyok az egész évfolyamon.Van szociális életem is,de nem bulizok minden este..tényleg nagyon ciki,ha egy fiú számítógépezik?

Nem WOWozok,inkább Battlefield 3-at tolok,akció/RPG/autós játékok.

16/F


2012. nov. 3. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
énis tolom Metin2 DDMT2-t ,darkorbitot.néhányan lenéznek,néhányan kockulnak(még lányok is)nemzavar h lenéznek,legalább nem babázgatok :D
2012. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

először is: ha olvasni szeretnél, neked találták ki a könyvtár intézményét! :)


másodszor: nem az a gáz, ha játszol. hanem hogy mennyit. ha hébe-hóba, az nem gáz. ha naponta több órát, az gáz, igen. kockulás. mellette sok nő pénzkidobásnak érzi a játékot több 10ezerért megvenni, gyerekes dolognak tartja, ezért nézhettek rád úgy.

2012. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Megvetendő!!! Mi az, hogy játékot veszel mikor ingyen letöltöd és az árán meg jól bebaszol?! Meg megfordult utánad 2 lány? - nem vagy egy kicsit büdi, akkor is meg szokatak fordulni ám.

Ráadásul sz*r játékokon játszol ez megbocsáthatatlan bűn.


A videókártya legyen veled! 16/F

(kocka vagyok meg rocker és van egy kocka dögös vörös rocker barátnőm ;-) )

2012. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egy évben egyszer veszek 10 000-ért.Pár napja is a Media Marktban vettem kettőt,összesen 2000-ért,és teljesen jók.A lányok meg egy halom cuccot vesznek amit sose hordanak,szóval szavuk se lehet:D

A könyvtàrat próbáltam már,de sajnos nem sok jót találtam eddig.Ès azok is elfogytak.

2012. nov. 3. 23:10
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem csak ez a 2 fordult meg,több is:).És nem vagyok büdi..remélem.

A játékot meg kell venni,mert különben nincs bevétel a fejlesztőknek=>feloszlatás=> nincs játék..

2012. nov. 3. 23:13
 6/23 anonim ***** válasza:

Anyié már bebaszol oszt röktön lesu. barátnőd.

Vicvet félre tève van olya lány akit nem de van olyan akit zavar ha kocka vagy az olyanok a ku*vàk aki a discoban egy sörért leápolnak.

2012. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akk én kocka vok?csak 7végén (szombat+vasárnap)16 órát,meg 7köznap 4órát itt lógok+face :DD
2012. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Anyié már bebaszol oszt röktön lesu. barátnőd.

Vicvet félre tève van olya lány akit nem de van olyan akit zavar ha kocka vagy az olyanok a ku*vàk akik a discoban egy sörért leápolnak.

2012. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
akkor rukkolázz;-) és azt legalább gépen kell :DD www.rukkola.hu
2012. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én is játszom.

Ha valaki emiatt megvet, tehet egy szívességet.

Az utolsó mondatodhoz: nem tudom, miből gondolod, hogy a BF-fel kevésbé leszel "gáz", mint a WoW-val :) Az emberek többsége azt sem tudja, melyik mi.

Egyébként meglepően sok lány játszik.

27/N

2012. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!