Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mikor mondtok ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor mondtok ilyesmit?

Figyelt kérdés

A másik osztályban van egy srác, sulin kívül szoktunk találkozni kissebb társaságban, vagy ritkán ketten.

Ilyenkor ha szóba kerül valami, hogy mondjuk milyen szőrös a karja, vagy ilyen butaságok, én meg megérintem, hogy meggyőződjek róla, meg ha már szóbakerült ösztönösen megérintem. Akkor tesz rá olyan megjegyzéseket, hogy csak meg akarom érinteni, meg hogy azért nem megyek el egy másik busszal, mert csak vele akarok lenni.

Nem beképzeltnek ismertem meg, és másnak nem mond ilyet. Mikor tesz ilyen megjegyzéseket egy fiú?

16/l


2012. nov. 4. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki többnyire és akkor így próbál zavarba hozni, van akinél bejön van akinél nem :D
2012. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Halálosan szerelmes beléd, gondolom ezt akarod hallani.
2012. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hole Hunter ***** válasza:
Valszeg bejössz neki, csak bénázik... Nyugodtan mondd meg neki, ha nem kezdeményez, sosem lesz semmi köztetek haverságon kívül. Mellesleg te sem érintenéd meg csak azért, mert szőrös a karja, ha nem jönne be neked. :)
2012. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
-.- Nem azért kérdeztem, mert hallani akarok bármi konkrétat, csak ilyet még sose csinált egy fiú se, a véleményetek érdekel.
2012. nov. 4. 00:33
 5/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2012. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem is tetszel neki, és ebben a korban még ritkán tudatos valaki annyira, hogy beképzelt legyen.


Inkább csak flörtnek szánja, csak még nem elég frappánsan csinálja,

ezt orrontom.

2012. nov. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adapter007 válasza:

Szerintem meg nem is fogta fel, hogy Neked tetszik. Lehet azt sem fogja fel amit mond. Mert ha tudná, hogy neked tetszik, nem hinném, hogy így kommunikálna. Ha meg igen, akkor ő ilyen, rajtad áll, kell e!


Az is lehet így akarja hárítani a közeledésedet, konkrétabbnak kell lenned, hogy meggyőződj róla, tudja e hogy neked Ő tetszik.


(...én legalább is voltam néha ilyen láma középiskolás koromban ;-) )

2012. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!