Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő kellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő kellett, míg elmúlt a reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, egy iskolába járunk ő 10.es én 9.es vagyok. Év elején láttam először, akkor is nagyon helyes volt, de sokadik látásra még inkább. Nagyon jól néz ki, aranyos és népszerű, kb. az egész város ismeri. Napról napra egyre jobban beleesek, mindig rá gondolok, ő jár a fejemben bármit csinálok és elolvadok ha rám mosolyog.:)De ez a vonzalom sajnos csak egyoldalú, nem hiszem, hogy neki viszont tetszenék.


Ez irja le legjobban, hogy mit érzek :( :

Mert fáj, ha rám nézel, fáj, ha a közelemben vagy, ha meglátlak, ahogy a korodbeli fiúkkal bohóckodsz. Utálom

magam, amikor nem bírom ki és hozzád érek. Fáj, amikor rám mosolyogsz, amikor meglátom a csillogást a szemedben vagy csak egyszerűen látom, hogy milyen vicces, amikor mérges vagy valamiért. Megrémít a szeretet, amit néha mintha látnék a szemedben. . De ezen érzések közül a legrémisztőbb az, amit én érzek: hogy amikor rám mosolyogsz, a szívem megremeg. Amikor nem velem beszélgetsz, megszakad. Amikor úgy érzem, hogy szeretsz, legszívesebben magamhoz szorítanálak, és soha nem engednélek el. Néha elegem van az egészből, de ilyenkor egy újabb mosollyal ismét magadhoz láncolsz. De mégis az egész az én hibám. Mert szeretlek, amit tudom, hogy nem lehet. . ez a legnyomorúbb az egészben. . Hogy soha nem szerethettem volna beléd. :’( 



2012. nov. 4. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Belezúgtál a helyi menő csávóba? Király. Honnan tudod, hogy nem jössz be neki? Amúgy meg felnősz majd, és 25 évesen szégyellni fogod, hogy ilyen srácokra buktál.
2012. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el, nekem 3 év volt, mire elmúlt mondjuk
2012. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.:Hát mondhatjuk így is. A nővérem is pont ezt mondta, meg hogy miért pazarlom egy olyan fiúra az energiám aki észre se vesz.. Nem tudom, elég gáz vagyok :'( Csak ez olyan rossz, mindig az elérhetetlen fiúk tetszenek, pont most múlt el ugyanez az érzés egy másik fiú iránt, erre most itt van ő..

Nem tudom biztosan, hogy nem én tetszek neki vagy nem.. mert nálam sokkal szebb lányok is vannak az iskolában én meg inkább átlagos vagyok..

2012. nov. 4. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb próbálj meghatni rá, elcsábítani...utána gondolkodj el a felejtésen. :D
2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5évembe telt, de ma együtt vagyok a 'reménytelen' szerelmemmel :)
2012. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél évig tetszett egy fiú. Persze nagyon reménytelen volt az egész. De magamba néztem, és egyik napról a másikra kivertem a fejemből. Azóta sokkal jobban érzem magam, a környezetemben is mondták hogy "hejj, de jót tett nekem hogy már nem vagyok szerelmes abba a fiùba". Viszont már a fiúval együtt, a szerelem is kiment belőlem.
2012. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkinek:))
2012. nov. 5. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ötödik éve vagyok szerelmes az osztálytársamba..viszonzatlanul..ismerős.
2012. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismerős, én is àltalánosba végig "szerelmes" voltam az egyik osztálytársamba, de most igy visszaemlékezve inkább csak tetszett. Viszont a most említett fiúval lehet hogy összejön:)) mert valószínüleg én jövök be neki *-* :)
2012. nov. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!