Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetőt kell írnom nyelvtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetőt kell írnom nyelvtan órára a tanárnőnek, az általam legkedveltebb internetes oldalról. Hogyan írjam meg?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom,hogy mi a kedvenc oldalam. De nincs olyan. Facebookról nem szeretnék, meg az különben is egy alkalmazás... Én nem nagyon szoktam nézni ilyen hírportálokat, szóval úgy különösebben nincs kedvenc oldalam. Valaki segítsen,mert tényleg semmi ötletem. Előre is köszönöm annak aki segít! :)

2012. nov. 4. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szeretlekmagyarország.hu


nézz rá!

2012. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például a startlap.hu-ról írhatnál egy olyasmit, hogy azon az oldalon minden egy helyen van, könnyű dolgokat megtalálni stb.
2012. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Majd valamit összehozok :)
2012. nov. 4. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj a GYIK-ről :D
2012. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
redtube.com jó lesz :D
2012. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!