Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom a nyelvtan tanárom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a nyelvtan tanárom, de ő 43 én meg 14. Van esély?

Figyelt kérdés

Szép hosszú barna haja van ,szép idomai (főleg ha azt a kötött-feszülős pulcsiját húzza fel) és az arcai is szép ...

Én 14 vagyok ,elvileg hasonlítok Brasch Bencére ,és nem kell sok ahhoz hogy izmos legyek...

Van esély?


2011. okt. 30. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fiu vagy? és a tanár? >.<
2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nem a brasch bencével és a majdnem izmos testeddel van a gond, hanem a koroddal...meg persze h a tanárod :'D

majd elfelejted, hidd el : ) így szokott ez lenni ;)

2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
első: a kérdező tuti lány, hisz hasonlít brasch bencére...
2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Van esélyed, ha pedo a tanárnőd! XD

Ha sikerül , akkor császár vagy, a tanárnőd meg megy a dutyiba! :D

2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Are you fuckin' kidding me?
2011. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen a cartoon networköt kéne nézned a tévében és este 9kor már aludni, nem egy 45 éves nőre nyáladzani, aki lazán az anyád lehetne....
2011. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
43...
2011. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"14 évesen a cartoon networköt kéne nézned a tévében és este 9kor már aludni, nem egy 45 éves nőre nyáladzani, aki lazán az anyád lehetne.."


Biztos fantasztikus gyerekkorod volt ha így élted le ,de ne merd nekem megmondani hogy mit csináljak. Ha kedvem van egy 60-as nőre is nyáladzok.

2011. okt. 30. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában is most csuktak le egy tancinénit, mert vagy 5 diákjával kefélt... a poén az, hogy kiskorúak megrontásáért sittelték le 4 évre, holott ez csak akkor lenne jogos sztem, ha megkérdeznék a srácokat is, hogy milyen volt a nővel a szex XD Szal lehet esélyed, ha a tanárnő lájkolja a fiatal f*sztot... a Brasch Bences-hasonlóságot meg ne dobd be nála, mert könnyen lehet, hogy átirányít a tornatanárhoz...
2011. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esélyed, mert nyelvtan tanárhoz nagyon jól kell tudni nyalni! Szóval engedd át nekem és ha még egyszer ránézel kinyomom a szemed! Ő az enyém!
2011. okt. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!