Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek magányosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek magányosság ellen? :/ 16L

Figyelt kérdés

volt már barátom,de nem komoly.

attol fuggetlenul olyan jó volt,hogy van egy biztos pont az életemben a családomon kívül.

barátaim is vannak,de nem ugyanaz.

az érdekelne,hogy ti mit tesztek ilyenkor? amikor elkap az,hogy bár lenne valakid?:/

ismerkedni ITT nem szeretnék,csak akkor,ha hajdú-bihar környéki vagy

de nem az ismerkedés volt a célom a kérdéssel,hanem érdekel,hogy mást is kikeszit az egyeduliseg?:/


2012. nov. 4. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedek.Sportolok.Hobbim által találok ismerősöket
2012. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Hja....sz@r érzés :(,,,,
2012. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Iskola és sport mellett nem sok időm van ilyeneken agyalni, leköti szinte minden időmet. Hazaérek 6-ra, netezek, Tv-zek esélyem sincs hogy ilyeken agyaljak kész fáradtan :D
2012. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha nem kattogsz a kapcsolat téren akkor jön valaki akire nem számítasz ! :) Ez mindig így van. Nekem már másfél éve nem volt normális kapcsolatom, nekem is vannak olyan hullámvölgyeim, hogy húúú de jó lenne ha lenne valakim, akire a család és barátokon kívül lehet támaszkodni, de ez csak pár napos dolog. Kösd le magad. Menj el bulizni, ismerkedj és minden jobb lesz. :)
2012. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" Ti mit tesztek magányosság ellen?"


Én szereznék egy csajt, hogy ne legyek magányos.

2012. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit, filmet nézek, és eszem magam belülről.
2012. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd én is bedonok egy kérdést!


TI MIT TESZTEK ÉHSÉG ELLEN? 30/F


Tiszta agyrém, nem?

2012. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig az vagyok sajnos..De a hobbimnak élek!16 évesen egy műhely és rengeteg szerszám azért nem egy jó csajnak való helység! :D
2012. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8# vannak ott szexi pasik,biztosan:D
2012. nov. 4. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt lógok GYK-n és beszélgetőpartner keresek :DD


20f


írj, ha szeretnél beszélgetni! :)

2012. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!