Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek szerintetek (tudom hogy hülye voltam)?

Figyelt kérdés
Kocsmában dolgozom már egy ideje szédített egy srác (telon is beszéltünk már meg személyesen sokat) és egy nap most csütörtökön dolgoztam bejött és már úgy köszönt szia picim amikor kimentem cigizni kijött utánam és kérdezte nincs-e kedvem elmenni hozzá mivel nekem is nagyon bejön a srác gondoltam oké de nem szóltam azt mondtam meggondolom egymás mellett ültünk mikor nem kellett kiszolgálnom ott voltak a haverjai is a lábával piszkálgatott de nem szexuálisan csak hogy nézzek rá mindig úgy mozdult hogy hozzám érhessen ha ránéztem mindig mosolygott sikerült rávennie hogy elmenjek hozzá azzal a szöveggel hogy nem kell történnie semminek beszélgethetünk egész éjjel az sem baj meg is várta a zárást is és együtt mentünk hozzájuk még az anyának is bemutatott volna csak én nem akartam sokat beszéltünk puszi és csók is csattant olyan dolgokat mesélt nekem hogy mi van a családjával hogy van egy lánya akivel nem lehet együtt és nagyon hiányzik neki mivel különmentek a kislánya anyával, beszélt a nagyszüleiről, mondta milyen aranyos lehet a kisfiam (mert nekem is van) de megtörtént amit nem igazán akartam ilyen hamar lefeküdtem vele de ez a beszélgetés szex előtt és után is volt aztán aludtunk reggel hazavitt csókkal váltunk el és abba maradtunk hogy szombaton talizunk viszont szombaton 6kor hívtam hogy mikor talizunk akkor még beszéltünk mondta hogy majd hív mert még dolgozik azóta viszont nem veszi fel a telefont ha hívom tehát attól féltem hogy egy éjszakára kellek de ez a gyanúm mintha beigazolódna de ahogy viselkedett az nem annak tűnt mi a véleményetek írjátok meg légyszi sajnos nagyon lelkis vagyok így már most megvisel az egész mert ennyire nem tetszett nekem senki el vagyok keseredve kérlek adjatok tanácsot, b.nőm azt mondta lehet csak megijedt és majd jelentkezik, nekem nem tűnt olyan embernek aki olyan könnyen megijedne bármitől várom a válaszaitokat és köszönöm előre is
2012. nov. 4. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele,nem érdemli meg...ha érdekled akkor fog keresni,ha meg nem akkor sajna ez csak egy alkalmi szexkapcsolat volt! :(
2012. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
rendben igy kicsit konnyebb elviselni mert faj nagyon de neki nem fogom kimutatni a salam majd visszakerem ha be mer jonni eddig igy eleg gyavanak tunik. hogy lesz e normalis pasim nem tudom a jovo titka igaz hogy 21 eves vok de bulizni nem jarok es van egy 3eves kisfiam lehet egyszerubb lesz csak neki szentelnem az eletem pasim meg vagy lesz vagy nem majd megnyugszom csak nem tudom hogy lehettem ilyen hamar szerelmes koszi a valaszaitokat szivessen varok meg ha van hozzaszolasotok
2012. nov. 6. 17:34
 13/14 Sally06 válasza:
A kisfiad is normális apukát érdemel.. Inkább írok szerintem üzit...!!
2012. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha még esetleg olvassa valaki képzeljétek felhívott tegnap át is jött hozzám taliztunk és azt mondta hogy azért nem keresett eddig mert megijedt az elkötelezettségtől nem tudom annyira nem hiszek neki de szívesen talizok vele most hogy taliztunk nem fogom keresni hagyom hadd alakuljon magától bár nem hiszem hogy hosszú életű lenne de egy próbát talán megér
2012. nov. 8. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!