Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? 15 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? 15 hónapig voltam együtt a barátommal, de az utolsó hétben megcsaltam őt.

Figyelt kérdés
Szégyenlem, de iszonyatosan vonzódtunk egymáshoz a másik fiúval, 3 éve ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk, mellesleg házibuli volt, ittunk is, de épp hogy csak jól érezzük magunkat. Utána szakítottam a barátommal, mert azt hittem, a másik szeretne tőlem többet is. Most viszont semmi jelet nem ad, csak annyit, hogy felhozza azt a bizonyos estét, büszke magára, és néha mondja azt is, hogy milyen jó így a hajam, milyen jó ez a ruha, stb. Hogyan tudnám kideríteni, hogy szeretne-e tőlem valamit, rákérdezés nélkül? Segítsetek légyszí :S Ja terhes vagy-féle kommentelők kíméljenek!
2010. ápr. 9. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

r*banc vagy.(jobb mint a terhes, rosszab mint igazat mondani) Így ahogy most leírom.

Bezony bezony : ( bocs a csúf igazságért.

2010. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

annyit akart amit mar megkapott,az en baratnom is pont egy ilyesmiert dobott,ti nok hamarabb cselekesztek es utanna gondolkoztok,olyanokat sertettetek meg akik meg sem erdemlik,na jo nekem tok mind egy,mindenki eli az eletet,de csak annyi hogy eldobtad azt aki szeretett egy olyanert aki csak ba szni akart veled.


en elhagytam egy olyan lanyt aki szeretett,sot imadott,egy olyanert aki 8 honap utan kirugott,szoval akkor most ki a balf asz?


gondolkozzal el te is ezen


21/F

2010. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"nagyon jóban vagyunk, mellesleg házibuli volt"


mellesleg azt hiszed ez mentség, vagy magyarázat lehet a megcsalásra?

Hát sajnálom hogy így alakult, de két szék közé estél. Ha akarna tőled valamit a srác, akkor neked nem kéne tenned semmit...

2010. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felrugtad a biztosat a bizonytalanért?Meg megcsalni..:SHány éves vagy te?Meg a pia és a buli nem mentség..Tudod mit?Őszinte leszek és kemény:megérdemelnéd ha annak a csávónak nem is kellenél;)1 menetes voltál neki,te meg a régit dotad ezmiatt:S Miért nem gondolkoztál..?
2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ahh!! éld az életed! ami jó neked! de úgy cselekedj hogy ne bándd meg utólag!! szereted te ezt a srácot?? szerintem nem, ha elhagytad...de te tudod... szórakozz!! éldd az életed! ha fiatal vagy ne komolyodj le..szerintem..most nem azt mondom, nem kell mindenkivel lefeküdni, de éld az életet!! lesz idő lekomolyodni, ha férjhez mész... és szerintem aki hamar lekomolyodik, az később elvezi majd ki az életet! én 4szer megcsaltam a barátom, rájöttem nem kell, van nála jobb, élek!! aztán még ráér lekomolyodni.... tizenévesen függni a párodtól...ahh.. inkább tanulj és szórakozz!! mig még lehet!! később szivósabb mindkettő... ez az én véleményem... :))))))))
2010. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2010. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok, azt kifelejtettem, hogy amúgy is szakítani akartam, mert valószínűleg ő is csalt, bár még mindig tagadja...
2010. ápr. 9. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
ha csalt volna, ezek után azért is az arcodba vágná
2010. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22:07 te egy k*rva vagy! A ragya verje ki az arcodat!
2010. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de akire gyanakodtam, azzal most összejött. 3 nappal azután, hogy szakítottam vele. elég gyanús..
2010. ápr. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!