Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy én innen soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy én innen soha nem a sajat környékemen élő egy fiut sem ismerek meg csak vidékieket a vidéki barátnőm meg egy csomó Bp- i fiut ismer meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Cseréljetek helyet egy időre, amíg mindketten találtok a lakóhelyeteknek megfelelő srácot. XD
2012. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok,állok rendelkezésedre.
2012. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, eddig ha jól számolom 6 emberről derült ki, hogy az ország túlsó határán lakik vagy Budapesten. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy nem egyből leugatom őt, hogy "hol laksz?" hanem szépen megvárom míg kiderül, hogy érdekel-e és egyébként okés-e. Aztán szépen megy a levesbe emiatt. Ha mondasz kort, "küldhetek" pesti srácokat neked :P Te milyen vidékieket ismersz?(mondjuk pm-be is jöhet)
2012. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Merre lakik a vidéki barátnős?:D

20F vidéki.

2012. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Körmenden :D
2012. nov. 4. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha, 250km, szintén túloldal. Ezek szerint ezt is beleszámolhatom már, egyáltalán mennyi ennek a valószínűsége?
2012. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom :DD
2012. nov. 4. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!