Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik szólni a pasinak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik szólni a pasinak, hogy szerintem hüvelygombát kaptam tőle?

Figyelt kérdés

1 hónapja találkozgatunk, le is feküdtünk, először óvszerrel aztán anélkül, szedek tablettát. Nekem előtte 2 hónappal lett vége egy több éves kapcsolatomnak, neki előtte 2 héttel volt egy futó kalandja.

Szóval az első szex után éppen esedékes volt az évi rákszűrés, akkor volt egy kis fertőzés a leletemen,de a nőgyógyászom szerint ha tünetmentes nem kell vele foglalkozni. Nah 2 napja a tünetek is megjöttek, minden, ami gombára utal, nem részletezném, nem túl gusztusos.

Előtte nekem soha ilyesmi nem volt. Most szóljak neki, hogy hahó, kaptam tőled meglepit? Vagy ne is szóljak(csak akkor lesz újra szex, ha már tünetmentes vagyok ez tuti).

Lehet máshol szedtem össze és akkor tök bunkóság meg olyat is olvastam, hogy ha 2 embernek összeszokott flórája van(mint nekem és az exemnek) akkor utána egy másik fél könnyen felborítja azt. Olyan cikinek érzem az egészet. Mit illik tenni?


2012. nov. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ártana..
2012. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ez nem bunkóság? Szerintem ilyen esetben mindenki a másikra mutogat, hogy biztos ő hurcibálta össze a dolgot.

Milyen gyakran kapják el a pasik is? Úgy, hogy tüneteik vannak?

2012. nov. 5. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
szólj neki, mert akkor ő se kezelteti magát, és ki tudja h még kik fogják elkapni.. na de ahogy gondolod..
2012. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg gomba, mindenképp szólj neki, akkor is, ha tőle kaptad el, akkor is, ha előtte megvolt...


Ami miatt szólni kell: ő lehet, hogy tünetmentes marad, viszont hordozó lesz, és más partnerének továbbadhatja, akár neked is vissza, ha még egyszer együtt lesztek.

2012. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy hiába kezelteted most ki magadat, amint újra összefekszel vele, megint megfertőz, kell ez neked? Nyugodtan szólj neki, már csak azért is, mert a férfiak gyakran csak hordozzák és átadják a vírust, miközben tünetmentesek, ezért nem is tudják, hogy bajuk van.
2012. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy csak a meglévő gombák szaporodtak túl nálad, de illik és kell is szólnod a partnerednek, hogy ő is kezeltesse magát. Ez nem nagy dolog, nem halálos, csak kezeletlenül nagyon kellemetlen. Amondó vagyok, ha a testedbe beengedted, akkor minimum őszintének is kellene már lenned.
2012. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, ha nem úgy tálalod, hogy "he, gombás a f*szod, oszt e'kaptam!"


A legjobb, ha elmondod neki, hogy te elkaptál egy ilyet, jó lenne ha megnézetné magát ő is.

2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!