Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrian011 kérdése:

Mit vegyek ajándékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja összejöttem egy helyes csajjal,kérdésem az lenne mit vegyek neki ajándékba?(valami kisebb ajándékot szeretnék)


2012. nov. 5. 18:56
 1/5 lujzy válasza:
100%

Vegyél vakami égszert pl fülbevalót ha nekem azt venne valaki akkor tökre örülnék vagy valami ki emlék tárgyat.

De a virágról és a csokiról sem feletkez meg. :)

2012. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hónapfordulóra vegyél így az elején esemény nélkül ne. Amúgy vörös rózsát de csak akk ha azt is akarod sugallni amit jelent. vagy plüss állat vagy apró dísz, a lányok szeretik az ilyeneket.


(jah igen, az a gond ha nagyobb dolgot veszel pláne ha így az elején esemény nélkül, hogy amikor pl 1 évesek leszetek vagy ilyenek, akkor nem tudsz már mit adni és anyagias lesz az ajándékozás, mert ugye kis csecsebecsét adsz alkalom nélkül is akkor valami nagyobb dolog kell egy évfordulóra)


18/F

2012. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind2 hozászolást!!! a második hozászolonak-nak írtál pár hasznos dolgot.Köszi!
2012. nov. 5. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Égszert? Inkább A magyar helyesírás szabályai című könyvet kéne venni neked...
2012. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lujzy válasza:
Nem magyarországon élek és már nem tudok olyan helyesen írni bocs(egyébként meg van az a könyv)
2012. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!