Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az mikor pittyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az mikor pittyog a vonal és kiírja, hogy hibás a szám?

Figyelt kérdés
Tegnap felakartam hivni a barátomat és pittyogott a vonal (nem ugy mint amikor foglalt) és kiírta hogy a szám hibás. Még ma is ugyanazt jelezte amikor megprobáltam felhivni. Nem tudom mit jelenthet ez. Ha a telefonja romlott volna el, nem azt irná ki hogy a szám rossz. Számot cserélt volna? Vagy kulfoldon lehet? Már kétségbe vagyok esve.
2009. aug. 12. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ! Bocs, hogy ezt kell mondanom, de szerintem kamu számot adott meg :S Nekem csaj adott már kamu számot :(

Azt nem tudom mit ír ki, ha külföldön van, de lehet hogy ott van mert Nyár van! ;)


Sok sikert!

2009. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adott meg kamu számot, már 2 éve a barátom.
2009. aug. 12. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

ha külföldön van akkor úgy jelzi mintha nem lenne bekapcsolva ha nincs pénz a kártyáján..

nem lehetséges, hogy lejárt a kártya felhasználhatósági ideje?

hívd fel egy közös ismerősötöket, és kérdezd meg, hogy nem-e tud vmit a barátodról..

sok sikert :)

17/L

2009. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy hívd fel hogy beírod a szám elé a +36-ot. Pl 30-as számnál +3630....stb. Így tudsz külföldre telefonálni, meg ő is így tud külföldről felhívni téged.


21/F

2009. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!