Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk (18+), mennyire kompenzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk (18+), mennyire kompenzalja a szep arc a nem tul esztetikus melleket/ hibas alkatot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

vmi ilyesmire gondolsz?

[link]

2011. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, mivelhogy neki az arca se szep :D

olyanra gondoltam, ami meg ruhaban nem tunik fel annyira, vagy legalabbis atlagosnak latszik. Viszont, ha lekerul a melltarto, satobbi, akkor mar nem is olyan feszes az a popo, es nem is olyan kerek az a cici.

2011. júl. 14. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egy pasival odáig eljutsz, hogy lekerül a ruha, akkor biztos úgy fogad el ahogy vagy. :) (ez a hosszú távú kapcsolatokra igaz!)
2011. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:
100%

aha.

és?


nekem nem az arcod kompenzálja a külső hiányosságokat hanem a belsőd.

ha az nincs rendben akkor kb tök mind1 milyen az arcod

2011. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gorbe88 válasza:
100%
Igen!
2011. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de szerintem kompenzálja, viszont csak abban az esetben ha szeret téged. tehát csak olyannak vetkőzz le aki szeret, és ő elfogad úgy ahogy vagy:)
2011. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lacsiga ***** válasza:
100%

ne halgass rályuk vegyél tömegnövelöket anabolikus sztereoidokat és kezdj el fitnesezni !


persze hogy konpenzálja ! am meg ha nem csak dugni jártok össze akkor nem is az a lényeg !

2011. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Klimax után már sokat tud kompenzálni egy szép arc! A test olyankor már ígyis-úgyis szottyadt, legalább a feje legyen szép!
2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az arc a legfontosabb. Ha az szép, akkor az egész lány szép. A mell mérete nem számít, csak az, hogy természetes legyen!
2011. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!