Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy köztünk nem lehet semmi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel párszor találkoztam, úgy, hogy eredetileg baráti találka volt megbeszélve, de végül mindig szex lett a vége, másnap meg megbeszéltük, hogy ez csak ennyi, nem több (a 3 alkalom között hónapok teltek el).


Aztán most megtudtam, hogy nem rég miattam szakított a barátnője vele, mert a lány nagyon féltékeny, és az is elég volt neki, hogy a barátja másik lánnyal beszélget. Azóta a srác elkezdett engem ostromolni a szerelmével. Pedig nagyon nem illünk össze, teljesen másak az elképzeléseink a jövőről, a szokásaink stb. Szerinte majd összecsiszolódunk.


Elmondtam neki szépen, értelmesen, miért nem szeretnék vele kapcsolatot, de egyszerűen nem érdekli. Neki csak az ő véleménye szent, és ha valaki nem úgy gondolkodik mint ő, az hülye (sokszor megkaptam már tőle). Teljesen hiábavaló volt eddig minden próbálkozásom. Azért nem tiltom le facebookon pl. mert félek, hogy akkor majd személyesen "zaklatna", az meg a legkevésbé sem hiányzik.


Arról nem is beszélve, hogy én másba vagyok szerelmes, aki nem az a típus, hogy csak úgy hagyna. De én nem szeretném, ha rajtam menne a balhé, szeretném én elrendezni, csak nem tudom, hogyan. A jelenlegi párom tud róla, mert elmondtam neki.


Szerintetek idővel majd alábbhagy a lelkesedése vagy mivel állíthatnám már le?


2012. nov. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

mondd el neki:

Nézd, először azért feküdtem le veled, mert azt hittem jó lesz.

Másodszor azért, mert mindenkinek jár még egy esély.

Harmadszor azért, mert nem hittem el, hogy kétszer is ennyire pocsék tud lenni valakivel.


Többet nem látod :)

2012. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, ne válaszolj neki az égvilágon semmire, ne vedd fel a telefont vagy nyomd ki ha keres, ha pedig zaklat, határozottan küld el a francba.
2012. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bunkócska válasza:
Fekete mágia ;) Átkozd meg!
2012. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!