Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha kihasználom a nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha kihasználom a nőket, és elzavarom magamtól az mennyire tekinthető negatívnak?

Figyelt kérdés

Szóval,nálam az ilyen dolog olyan mint az életben a kihívás,vagy maga az életben maradás. Át kell vágni mások fejét,hogy több pénzed legyen,és magaddal és a családoddal (ha van) törődni.

Szóval nem foglalkozok a partneremmel,hogy vele mi van.Ha készen vagyok akkor mehet haza..

Ha barátnőm lenne persze nem így állnék a dolgokhoz.

És akikkel vagyok azok is falusiak és nem kvák...Normális emberek.

Múltkor megakartak veretni,de nem jött össze.

Elloptál 2 bontásra szánt motorom! Vállalkozó vagyok.( motor javító,illetve bontó) szerettem a munkám!

Baj van,a hozzá állásommal úgy gondolom,de úgy érzem kár lenne megváltoznom,míg addig míg nem fordul a kocka.

22/F


2012. nov. 5. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
eléggé negatív.
2012. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2012. nov. 5. 21:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát de!Pedig jó lenne összekapd magad mert ez nem egy jó imige,hogy már meg akartak veretni!De te biztos kemény csávó vagy,....:),ha pedig a víz hátán is meg akarsz élni bármiáron,hát csinálld ésszl!
2012. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tomi8 ***** válasza:
Ha mindenkihez így állsz hozzá akkor sosem fog megfordulni a kocka....pff
2012. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"pfff" ez nagyon hiányzott a mondat végére..

Lenézel?

2012. nov. 5. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:

"Szóval nem foglalkozok a partneremmel,hogy vele mi van.Ha készen vagyok akkor mehet haza..

Ha barátnőm lenne persze nem így állnék a dolgokhoz. "


A kettő között ellentmondás feszül. Ha nem foglalkozol a partnereddel, nem lesz barátnőd...

Amúgy nem értem, hogy mi a kérdés...

2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tomi8 ***** válasza:
Ha így viselkedsz egy Nővel akkor lenézlek igen. Mit vársz, mitől lesz barátnőd? Becsönget, hogy "Szia én vagyok az új barátnőd...." "Ok Akkor Neked nem kell ma hazamenned itt is aludhatsz. Sőt csinálok Neked reggelit"
2012. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tomi8 ***** válasza:
Elég negatív volt a válaszom, hogy felébredj?
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Haver,ők nem barátnők..hanem partnerek!!

na jó ,tényleg kár volt ez a kérdés!

Jók legyetek!

2012. nov. 5. 22:27
 10/18 Tomi8 ***** válasza:
És nem a partnerekből lesznek a barátnők?
2012. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!