Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kihasználom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most kihasználom?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki 1 éve szerelmes belém és megis mondja hogy szeret meg minden. én úgy gondolom hogy kedvesen vissza utasítottam mert azt mondam neki hogy nekem más fiú tetszik ami persze nem igaz mert most nem tetszik senki. na igen és most meg minden nap vesz nekem a büfébe dolgokat amit én nem kérek meg vissza utasítom de oda teszi a padomra vagy a barátnőmnek adja hogy igyuk meg . most meg pl. ki fizette helyettem az osztálypénz én meg ígértem neki hogy honlap vissza hozom de ő azt mondta hogy semmiség (5ezer az osztálypénz) . akkor én most kihasználom őt? 14/L
2011. dec. 8. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem te tehetsz róla. Mondd meg neki, hogy ettől nem fogod jobban szeretni, a pénzt add vissza, és ha vesz is valamit, ne fogyasszátok el.
2011. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fizeted neki vissza,akkor igen!!!

ilyesmit nem szabad elfogadni,akkor sem ha ő erőlteti!

2011. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen! Elég korán kezdted, de majd profibb leszel felnőtt korodra...
2011. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szóljál a szüleinek. Ez a tuti megoldás.
2011. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de az úgy volt az osztály pénzel hogy amíg én rajzon voltam ő oda ment a tanárhoz és mondta hogy én küldtem..de én már mondtam neki hogy nekem más fiú teszik és sose fogok járni vele (persze finomabban ) de úgy látszik nem értette meg .14:21 hagy d abba lécci. tök lelkiismeret furdalásom van és leszarom hogy neked milyen tapasztalataid vannak a nőkkel. 14:22 mondjam meg a szüleinek hogy a fiúk szerelmes belém ezért mindent kifizet?
2011. dec. 8. 14:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd meg nekik, hogy a fiúk szerelmes beléd és mindent kifizet, és mondd meg azt is, hogy ez téged zavar, és mindent visszaakarsz adni.
2011. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de akkor az a fiúnak nem lesz ciki mikor beszélni fog a szüleivel erről?
2011. dec. 8. 14:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy neki ciki? A szégyen pedagógiai hatásai kiemelkedően jók.
2011. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de nem akarom hogy miattam égesse le magát .
2011. dec. 8. 15:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor használnád ki, ha te kérted volna ezeket a szívességeket, miközben még azt is sejtetnéd, hogy cserébe kaphat valamit. Esetleg azt megtehetnéd, hogy összeírod, miket fizetett ki helyetted, és amikor a szemedre veti, mennyit költött rád, elegánsan visszaadhatod a pénzt.
2011. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!