Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fantáziáltatok már arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziáltatok már arról, hogy olyan személlyel szexeltek, vagy bármi más akivel nem szabadna? Ha igen, kivel és hogy?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen csak fantáziára gondolok, ha csináltátok is már olyannal akivel nem szabadott volna azt is leírhatjátok.. konkrétan az érdekel, hogy hányan vagytok ezzel így és másnak is vannak-e ilyen felindulásai, mint nekem.. Kivel fantáziáltatok esetleg feküdtetek le, akivel nem kéne/kellett volna? mert én most elkövettem egy hibát, olyannal csináltam akivel nem szabadott volna..
2012. nov. 6. 00:05
1 2
 1/11 Tomi8 ***** válasza:
Persze. A tiltott gyümölcs mindig édesebb.
2012. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És csináltad is vagy csak fantáziáltál? És ki az akivel nem szabadott volna?
2012. nov. 6. 00:10
 3/11 Tomi8 ***** válasza:
Csináltam is, fantáziáltam is.
2012. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináltam olyannal akivel nem szabadott volna és fantáziáltam is olyanról akivel nem lehetne :)
2012. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szeretem a barátnőmet.

de bevallom őszintén szoktam másról fantáziálni. Viszont nem csalnám meg sose a barátnőmet.

2012. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tomi8 ***** válasza:
Egy férjes nő...
2012. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, egy szexi orvossal :) agyban, persze! :D
2012. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltam pasival akinek élettársa volt
2012. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anno még 14 évesen az akkor 43 éves milf ofőmmel fantáziáltam...

20F

2012. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mosogatóban volt egy ponty. Egyszer eljátszottam a gondolattal, hogy bedugom a faszom abba a tátika szopós szájába.
2012. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!