Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gyanús, ha egy nap 3-4-sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyanús, ha egy nap 3-4-szer is találkozok az úton egyazon személlyel?

Figyelt kérdés

4000 fős településen élünk, és annak ellenére, hogy ebben az időben maximum csak kora reggel és estefelé mozdulok ki, mégis egy nap többször is összefutok ezzel a férfival :-D

Nektek feltűnne/feltűnik, hogy az ismerőseitek közül kivel találkoztok gyanúsan sokat?

Egyszer már megjegyezte, hogy milyen sokat futunk össze, én ezt akkor kicsit támadásnak vettem (talán úgy gondolja én intézem így) ezért hozzátette, hogy őt az sem zavarná, ha egy nap ötvenszer találkoznánk. Akkor ezek szerint nem zavarja, így engem sem kellene hogy frusztráljon? Mégis mindig olyan nagy mosollyal az arcán köszön a negyedik találkozás alkalmával is... talán butaság az egész...


2012. júl. 4. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D A sors keze bár ha azt mondta nem zavarja örülj neki és mindig moslyog akkor lehet többet is elviselne mint hogy állandóan csak össze fussatok :) Amugy velem is volt már ilyen napi 50 x ment el mellettem vagy találkoztam vele nem fusztrált inkább érdekesnek találtam hogy már megint itt van :D
2012. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg az tűnik fel, hogy egy bizonyos(mindig ugyanaz) c asszony járkál oda-vissza az utcában. Vajon miért?!



Amúgy persze hogy feltűnne. És hülyén is érezném magam, pláne ha ez már hetek/hónapok óta folyna,de senki sem lépne a másik felé.

De simán lehet csak véletlen is.

2012. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sors keze... már én is gondoltam erre, csak nem nagyon hiszek benne, mert akkor nem most nyúlt volna így közbe, hanem évekkel ezelőtt, amikor még függetlenek voltunk :-( most már csak bajt kever...
2012. júl. 4. 13:27
 4/13 A kérdező kommentje:
De mi nem mindig a település egyazon részén futunk össze, hanem más más utcában... ez is feltűnő lenne?
2012. júl. 4. 13:28
 5/13 okoska31 ***** válasza:

a francokat a sors keze.

A pasi intézi úgy, hogy találkozzatok - akar valamit.

Neked meg persze, hogy előadja, hogy nem is szándékosan, csak úgy.

2012. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a sors ilyen kisért.. a dolog amikor nem kellene nekem sem akkor jött mikor szingli voltam és akármennyire kerültem mindig pont mott volt, hiába mentem olyan boltba ahová gondoltam ő nem jár be mert feljebb lakik de mégis..
2012. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De lehet hogy tényleg a pasi intézi ugy mennyire tudja hogy merre szoktál járni vagy tudhatta meg valakitől ?:D
2012. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hozzávetőlegesen kitapasztalhatta a napi 3-4 találkozásokból, hogy mikor vagyok az úton, mivel ezek általában mindig a nap ugyanazon szakában történnek. De ő ilyenkor a dolgait intézi, ezért sokat jár az utcán. Akkor talán mégis csak véletlen...
2012. júl. 4. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet de ha már tudjátok egymásrol hogy mindkettőtőknek ott van dolga kb állandoan akkor menjetek más időpontban vagy menjetek máshová de szerintem ne kisértsétek egymást főleg ha van valakitek
2012. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy így kellene tenni...csak annyira nehéz parancsolni a vágyaknak...
2012. júl. 4. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!