Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemvagyok gay de mégis kiszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Musixfan kérdése:

Nemvagyok gay de mégis kiszeretném próbálni milyen azonos nemüvel csókolózni semmi több. Valakinek van éménye ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen milyenvolt?Megbántad utána?

2012. okt. 25. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is csókolóznék lánnyal de még én sem próbáltam. 19l
2012. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
tök ugyanolyan mint nővel csókolózni szerintem,mégis miben lenne más?fogai meg a nyelve van a szájában mind a kettőnek.férfiban és nőben is van aki szarul csókol,de az meg más tészta.
2012. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet szarul csókolni?
2012. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát,én pasi vagyok,tele perverzióval,és hát csináltam ezt azt,igazából kevés dolog van,amit nem csináltam még.Most mit tagadjam,kb 8 évesen csináltam ilyet,én is ki akartam próbálni,de az óta csak csajokkal mindent.Viszont velük ....

Hát én még elég kicsi voltam,nem emlékszem sokra,de semmi különleges élményre se,szóval olyan nagy dolog se lehetett.

2012. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy mondjam el annak akivel kiszeretném próbálni?
2012. okt. 25. 20:26
 6/8 anonim válasza:

Egyszer smároltam egy sráccal és a barátnőjével is mondhatni egyszerre. Szerintem egy nőnek vadul is finom a csókja míg egy srác ha gyengéd, akkor is erőteljes. Egy lány ajka finom, puha, egy férfié durvább, borostás (mmm!). :)

Hogy hogyan mondd el neki az nagyon egyénfüggő. Ha lány vagy akkor könnyebb. Srácnál ez már elég problémás.

2012. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lány vagyok és próbáltam ..nekem nem tetszett egyálatalán , sőt most már undorodok ha arra gondolok ,hogy lánnyal ..
2012. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én próbáltam már. van egy bnőm aki bi, és neki mondtam, hogy ki akarom próbálni vele és benne volt. és megtörtént. és ennyi. és tleg jól csókolt, tetszett. egyszer többet is kipróbálnék csajjal. :)
2013. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!