Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak, hogy egy kapcsolatban lévő ember nagyrészt szakítós/szomorú zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Ezt onnan feltételezem, hogy az utóbbi pár hétben csak ilyeneket oszt meg.

Vagy teljesen független a kettő egymástól?


2012. okt. 31. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen számokat hallgatok mégse akarok szakítani. De ha a barátod ilyeneket posztok nem akarlak elkeseríteni de az is benne van a pakliba hogy célozgat.
2012. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálám is élőfordul ...!

Pedig kapcsolatban élek ...!

Az ember hangulatától függ, ennyi az egész!

Nem kell kombinálni ...! :-)

19/L

2012. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocsi. szerintem finoman kérdezz rá hogy miért hallgat ilyeneket.
2012. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány az illető, nem fiú. Azért merült fel a kérdés, mert szinte tényleg csak ilyeneket, és a klippek is sokat mondóak. :S
2012. okt. 31. 10:56
 5/13 anonim ***** válasza:
linkelsz egyet?
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy lenne jelentősége, egy ember ízlését nem az befolyásolja, hogy most mennyire boldog, vagy hogy milyen lelkiállapotban van, mind a szomorú zenéket, mind a drámát (mint filmek) sokan szeretik, és attól még azok az emberek ugyan úgy lehetnek vidámabbak, boldogabbak mint akárki más.

Én például nem vagyok kapcsolatban, nem is volt még barátnőm (igaz hogy ez az én döntésem, és attól még ha valakit csinosnak gondolok, meg kedvesnek, nem leszek belé szerelmes, de hagyjuk ezt) és mégis imádom a vidám zenéket, sőt a szomorúbb zenék közt is ugyan úgy akad, amit imádok hallgatni, és egyszerűen jobb kedvem lesz tőle, és egész egyszerűen azért mert tetszik, nem azért mert hogy szomorgás, érted, ez ízlés kérdés, és nem attól függ hogy valaki mennyire vidám, vagy kevésbé vidám ember.


23/f

2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lány vagyok. én szinte sosem hallgatok vidám zenét, mindig ilyesmiket. akkor is ezt tettem, amikor kapcsolatban voltam, de eszem ágában sem volt szakítani. viszont ha megosztogatja, akkor az célozgatás már szerintem. figyelj oda a szövegekre, hátha kitalálsz vmit belőle.
2012. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
.... mert most ha eddig csak vidám zenéket hallgatott volna, az megint egy más dolog lenne.
2012. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején (1-2 hónap) nem ilyeneket linkelgetett, hanem inkább szerelmes és vidámabb dolgokat. Pont emiatt tűnt fel, hogy az utóbbi (1-2)hónapban pont az ellentettje van kinn.

A szövegei és a klippek egytől egyig arról szólnak, hogy "mikor szakítunk?", "elég volt", "egykor szerettelek" stb...


Persze lehet semmi köze hozzá, de akkor miért pont ilyeneket kell megosztani? Visszalapoztam a timeline-ján és amikor érzelmi válságban volt előttem, akkor is hasonlókat tett ki.

Meg ugye az ember a hangulatához mérten választ megosztandó dalt magának. Én nem akarom bemagyarázni, de sokan üzengetnek ilyennel, nem?

2012. okt. 31. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? szerintem is kérdezz rá finoman:)
2012. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!