Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg az ilyen Csöbör Adél-féle hebrencsek jönnek be?

Figyelt kérdés
Akik sikítoznak, vinnyognak, beképzeltek és úgy viselkednek, mint egy idióta? Ez miért vonzó?
2012. nov. 6. 16:48
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát elég egyedien vigyorog, az tuti. Ha mindenki így vigyorogna, elköltöznék a földről, mert félnék az emberektől.
2012. nov. 6. 17:18
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Húzzál már innen! Hogy lehet ilyen ökörséget kérdezni?! Sok pasinak bejön, igen. És?? Te nyilván sokkal rondább vagy, sokkal idiótább és sokkal kevésbé vonzó.
2012. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Am nagyon sok csaj utálja őt,sokan irigyek rá főleg mikor pár srác beszél róla h jó csaj és akk egyből támadják h jajj így meg úgy :DDDDDD és nekem is bejön pedig elég válogatós vagyok :D Kellően irritáló valóban, de csak annak aki utálja.Sztem aranyos :) dugnám :D
2012. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nyilván kevésbé vagyok vonzó, de majd mindjárt elkezdek nyeríteni én is, és várom a hatást :)
2012. nov. 6. 17:35
 15/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az nem mérvadó számomra, hogy "sok pasinak bejön"...A legtöbb pasi mindent megdugna, ami él és mozog, ebbe a Csöbör csajszi is belefér, jó alakja van, csak a fejéra kell papírzacsit húzni.
2012. nov. 6. 17:36
 16/31 anonim ***** válasza:
az meg ki a f@szom ?!
2012. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Valaki linkelje már be a válogatós videóját, de ne csak az éneklést, hanem a teljest! Nem találom sehol.
2012. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
a jó isten mentsen tőle, egy éjszakára se tudnám elfogadni annyira idegesítő
2012. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az irigy szöveget! : D Hát ERRE irigykedjek én? ;-) Nem nagyképűségből, de sokkal jobbnak tartom magam, minden tekintetben...

És J.Lo-ra pl. nem vagyok irigy, pedig baromi jó nő, ezt én, mint nő elismerem, jó hangú, stb.

Na megdőlt a kis elméletetek. ;-)

2012. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha irigy lennél is írhatnád, hogy nem vagy az, és írhatnád hogy J. Lo hiába szép nem vagy rá irigy. Ezzel még nem dőlt meg semmilyen elmélet.

Ez olyan mint mikor írják valamire, hogy "ez nem hülyeség mert én is így gondolom." Attól még lehet hülyeség valami hogy te nem gondolod annak :)

2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!