Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg az ilyen Csöbör Adél-féle hebrencsek jönnek be?

Figyelt kérdés
Akik sikítoznak, vinnyognak, beképzeltek és úgy viselkednek, mint egy idióta? Ez miért vonzó?
2012. nov. 6. 16:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Felesleges velem vitatkoznod. Bárkivel beszéltem eddig ÉS NŐ volt, ugyanezt mondta. Nem szép, nincs jó hangja és NEM IRIGYSÉG! :-) Tehát, akkor helytálló az elméleted, miszerint, aki szerint nem szép és nincs jó hangja az egy irigy fúria? :-D

Amúgy jobbat mondok, a legtöbb FÉRFINAK se tetszik. :-)

2012. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Pont, hogy leírhatnám, mivel ANONIM oldal, azt mondok és teszek, amit gondolok, mert elmondhatom az igazat, mert itt úgyse érdekelne senkit sem. :-)

Ismétlem még egyszer és utoljára, nem vagyok rá irigy. 18 éves rüfkéről beszélünk, én már kicsit idősebb vagyok. És erről nem vagyok hajlandó vitázni, mert ha én valamit mondok, az úgyis van, nem fogok a kedvedért hazudzoni. Köszöntem. Helló!

2012. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, csak azt hogy ha neten mondasz valamit ismeretlenül az még nem bizonyíték semmire, nem dönt meg semmilyen elméletet.

Nekem sem a kedvencem, de néha aranyos, nincs benne semmi rossz.

2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Annyira dírom, hogy ha valaki kritizálja ezt a csajt, mindjárt azt mondják, hogy irigy.

A lábait és a fiatalságát elfogadnám, de az arca és a hülye stílusa nem kéne. Biztos ez irigység.

2012. nov. 6. 20:34
 25/31 A kérdező kommentje:
*bírom
2012. nov. 6. 20:34
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem közvetlen rá irigyek :) Nem egy csajt láttam már h akkor kezdi fikázni a legjobban, mikor vmeik srác a "védelmébe" veszi aki am jópasi kateg.Pl elég elolvasni a kérdést :) Számukra érthetetlen hogy lehet az a csaj aranyos.Pedig az.. nem bántott senkit nem kvás.Nem flegma nem az a cicababa. Idióta egy kicsit, de az stílusosan teszi.És pont a nők akik kinézet alapján kedvelnek meg vkit, egy énekest, vagy egy sztárt stb a férfiak a személyiséget is nézik, mint itt is... ő nem egy bomba nő de mégis van benne vmi...:D Gyanús nekem hogy a nők nagy része utálja :D
2012. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nyilván van benne valami, hiszen elég csúnyácska és mégis odavannak érte a pasik. De ez az ő hülyeségüket is mutatja, hogy egy ilyen stílusú csaj jön be nekik. Komolyan nem értem, tényleg az idiótákhoz vonzódnak? Én főbe lőném magam, ha ilyen hülye picha lennék.
2012. nov. 6. 21:16
 28/31 A kérdező kommentje:
Ennél egy plázacica százszor jobb!
2012. nov. 6. 21:16
 29/31 anonim ***** válasza:
szegény nagyon csúnya de nem tehet róla szerintem van elég baja így is ne bántsuk:DD
2012. nov. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a csaj nagyon. És ez alatt ne csak azt értsd hogy megdugnám azt ennyi, hanem büszke lennék ha ilyen csajom lenne.

Általában az ilyen lányok nekem sem szoktak bejönni, de ő igen. Nagyon aranyos, vonzó, szép, mindig vidám csaj. Teste is tökéletes. :)

2012. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!