Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, nem tudom mit érzek? Ez normális? Van egy srác akivel járok, de nem nagyon érzek iránta semmit

Figyelt kérdés

De nem ő az egyetlen akivel így voltam hanem az ez elötti pasiimat sem szerettem meg semmi , van hogy tetszik egy srác és akkor egy nagyon rövid idő után megunom , már nem kell . De ha nincs pasim akkor nagyon hiányzik hogy nincs senkim . Ott legbeül érzem hogy még mindig várok valakire aki más lesz , de még sose találtam meg . Mit tegyek ?

17 éves vagyok


2009. aug. 12. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit,majd megtalálod az igazit!!
2009. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megtalálom ... de őt is megunom 1 hét alatt ?
2009. aug. 12. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem,aki számodra az igazi lesz avval majd nem fogsz birni betelni!!!És azt sose fogod megunni!!!!
2009. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos ezzel én is így vagyok
2009. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most tartok az 5. pasimnál, vele vagyok 3 hónapja, fülig szerelmes vagyok. Eddigi 4 barátommal MAX 1 hónapig voltam, én is untam őket már 2 hét után, tudom mit érzel... Én is azt hittem, hogy velem van a baj, hogy nem is tudok szeretni. Drukkolok neked :)


16/L

2009. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi remélem majd megtalálom én is azt aki kell nekem :)
2009. aug. 12. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:

22:18-as vagyok :D


Majd, amikor legkevésbé számítasz rá akkor fog megtörténni, ebben én se hittem, de velem is így volt. Muszáj leírnom a kis történetemet :D


Egyszer áprilisban voltam diszkóban (faluban), mostani párom már akkor is kitűnt a többi közül, abból a faluból származik egyik osztálytársam, ő 2 barátját már ismertem, és más odavalósiak is tudtak már engem úgy, hogy: az a jó seggű a fehér naciban. Ő is ennyit tudott rólam. Rá egy hónapra voltam másik diszkóban, az a bizonyos osztálytársam egyik barátja (akit már valamennyire ismertem) össze akart velem jönni, de én vele nem. Ekkor kint ültünk árokparton XD aki össze akart velem jönni, a mostani barátom és én. Na akkor már úgy voltam vele, hogy mellette lennék, nem pedig emez mellett. És mint utólag kiderült Ő is így volt vele. Ezután msn-en írkáltunk szinte éjjel-nappal. Nem sokkal később "elhatároztuk" hogy akkor mi együtt leszünk. Azóta is boldogok vagyunk, ma is egy nagyon jó nap áll mögöttem :)


Köszi, hogy elmondhattam

2009. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez édes , legyetek boldogok továbbra is . de nállam az is baj hogy megtetszik és akkor kb 2hét után már nem nem tudom mi lesz igy ebböl
2009. aug. 12. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:

22:18-as...


Szerinted nekem nem tetszett az előző 4 pasim, amikor összejöttem velük? Dehogyisnem!


Kezdetben ez se volt más, habár így ha belegondolok lehet, hogy mégis. Barátom nem egy vékony alkat, mackósabb, pedig a sportosakra, kocka hasra bukok, ezt tudja is rólam mindenki, most mégse egy ilyenbe zúgtam bele. Előző 4 pasim közül 3-nak kockahasa volt, a 4.-nek nem tudom, lehet annak is, mégis meguntam őket.


Ja és, hogy még véletlenül se essek ki ribinek... Szűz vagyok, orálnál se tartok még. Van idő :)


Ígérem nem írok többet XD

2009. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!