Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha egy friss kapcsolatban egyszer csak közölné a csaj, hogy terhes?

Figyelt kérdés
mondjuk pár hetes, volt szex, védekeztetek is, de mégis, hisz semmi sem 100%. szerelem még nincs, a kapcsolat még alakulóban van, semelyik fél nem akar gyereket, de ettől még a csajt nehéz vagy lehetetlen lebeszélni, hogy megtartsa, a srác viszont abszolút ellene van, meg hát tartásdíjat se tudna fizetni, mert így is hitelből él szinte. Ez a spec helyzet mondjuk, de a ti helyzetetekben is érdekel a vélemény (a fent leírtak félig fikciós helyzet)
2012. nov. 7. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem vállalnám. Gyereket vállalni óriási felelősség. Jelenleg betanított munkás vagyok, körülbelül két havi keresetembe kerülne, hogy egy újszülött fogadásához szükséges "felszerelést" beszerezzem. És akkor még egy szelet kenyeret nem ettünk. Ez egy gyerek számára sem megfelelő környezet. Nem engedném azt, hogy a gyermekemnek ilyen környezetben kelljen felnőnie.
2012. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
ezért nem kell pár hét után dugni.
2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egyes: de ha mondja, hogy akkor is megtarjta és neked meg kell fizetned 25-45 ezreket a fizetésedből, ami több, mint ami megmarad, miután befizetted a rezsit meg a lakáshitelt vagy albérletet?

kettes: az ügy szempontjából nem releváns, ha fél év múlva lenne szex, akkor sem lenne másképp

2012. nov. 7. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Már hogy ne lenne másképp, fél éves kapcsolat már nem friss. Ott már azért ismerik egymást annyira hogy bár korai( már akinek) de bevállalják a gyereket.
2012. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom, nem így működik, hogy 25-30ezer. Én úgy tudom, hogy a fizetés x százaléka. Komolyan valaki ebből akar gyereket nevelni? Semmi felelősségtudat nincs ma az emberekben?
2012. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondjatok mar nekem, hogy itt mindenki fel ev egyuttjaras utan fekszik le a masikkal...

Amugy mi lett a vege? Mert mar regebbi kerdes.

2013. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!