Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek későn lett párkapcsolata?

Figyelt kérdés

(Mármint olyan 20-21 éves kor után)

Nem volt ciki?


2012. nov. 7. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 vagyok, és még nem volt.

Szerintem ciki lesz, ha végre lesz egy. Viszont az jóval cikibb, hogy nem volt még, szóval nem hiszem, hogy sokat rontana bármin is, ha lenne.

2012. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

De kurv@ ciki, komolyan mondom.


Ha látsz embereket az utcán zacskóval a fejükön, az azért van, mert szégyellik, hogy 20 éves koruk után lett kapcsolatuk.


Ja, hogyha meg nem látsz az azt jelenti, hogy ilyen ember nincs is!


Azért egy zacskót szerezz be.

2012. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 26 évesen volt először barátnőm. Soha nem éreztem cikinek hogy sokáig nem volt, mert nem érdekel mit gondolnak mások. De azért persze nagyon rossz volt sokáig egyedül lenni, rossz volt hogy sokáig nem volt senkim, de nem azért mert mások előtt szégyeltem volna ezt, hanem magam miatt, hiányzott volna már egy pár régóta.
2012. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

10:28 köszi a normális választ


10:29 köszi, de nincs szükségem zacskóra. Egyébként írhatnál normálisan is, mert igenis vannak olyanok akik rosszul érzik vagy érezték magukat, mert még tapasztalatlanok (voltak)

2012. nov. 7. 10:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok és még nem volt, szerintem egyáltalán nem ciki. Nem találkoztam még megfelelő emberrel, de ha soha nem találkozom, azt sem tartanám cikinek.
2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
10:37 igen, kifejthettem volna bővebben... szóval arra is gondoltam a ciki alatt hogy amikor a párod megtudta, hogy eddig még nem jártál senkivel, ő mit szólt? vagy hogy mondtad el?
2012. nov. 7. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:

nem értem mért ciki húszon évesen ha nem volt kapcsolata.


a példa én vagyok 40é még sosem volt kapcsolatom


na ez aztán a ciki meg elégé égő is!

2012. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

10:54 igazából én se gondoltam cikinek, csak itt gyk-n olvastam egy kérdésnél, hogy egy válaszoló (nem tudom, h férfi vagy nő?) írta, hogy senkinek sem kell tapasztalatlan, bénázós csaj/pasi huszonévesen, meg tiszta gáz, aki meg mást mond az hazudik.

Egy kicsit szíven ütött, mert én is ilyesmi vagyok, most kezdem a huszaséveimet és senkivel se jártam.

2012. nov. 7. 11:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom 24 éves volt amikor összejöttünk, én pedig 18.


Neki előttem jóformán nem is volt "kapcsolata", csak egy, az is kb. tartott 2-3 hónapig és a tv nézésen kívül mást nem csináltak...


Azóta eltelt több mint 4 év, már együtt is élünk, és soha nem tartotta cikinek azt, hogy csak később lett kapcsolata.

2012. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "későn" lett. Most 24 évesen van az első normális, komoly kapcsolatom.


Nem szégyellem, és eddig sem volt benne semmi ciki.

Nem volt jó egyedül lenni, de még mindig jobb volt, mint csak azért lenni valaki mellett, hogy ne legyek egyedülálló.


Ezt csak a mai kor sugallja az emberekbe, hogy aki egyedülálló, az biztosan "hulladék". De koránt sem így van.


És ha belelátnál az utcán sétálgató párok fejébe, te magad is meglepődnél, mennyi olyan párkapcsolat létezik most is, amiben nem is boldogok az emberek.

2012. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!