Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi későn érő típus lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi későn érő típus lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzte,hogy 17 és fél vagyok,de 12-nek néznek(jobb esetben 13 -.- )Nem vagyok magas (160-162) viszonylag vékony.Se csipőm,se mellem,se semmi.Lehetséges,hogy ennyire későn érő típus lennék?

Ha igen kb mikor fog kialakulni az ideális test?

Nagyon zavar,hogy menjek így randizni,ha kislánynak néznek...


2012. okt. 31. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen te ilyen típus vagy.Változni fog
2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutathatnál képet, akár privátban, lehet csak te érzed így:P

19F

2012. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak én érzem így,mindenki meglepődik,mikor mondom,hogy hány éves vagyok
2012. okt. 31. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, öltözködés is sokat számít persze.
2012. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fene tudja, az is lehet, hogy egyszerűen ilyen az alkatod és ilyen is maradsz, de szerintem sokkal valószínűbb, hogy kerekedni fogsz jócskán a következő években.

Másrészt nem kell, hogy zavarjon, ha éretten viselkedsz, érettként fognak kezelni. Lehet, hogy mindenki fiatalabbnak néz először, ehhez hozzá kell szokni és kész. Egyébként sok fiúnak tetszenek a kislányos formák, szóval amiatt sem kell aggódnod.

2012. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy egyszerűen ilyen vagy. És változhat ez még.

A minap vissza néztem a 2-3 éves képeimet, ahol 15 éves voltam. 13-nak alig néztem ki, mostanában meg mindenki 20-21 évesnek gondol. :)

2012. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kislányokat :P


43/F

2012. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, kb. 14-16 éves körülinek tippelik meg a koromat. Arcra és testre is fiatal vagyok, de kezdek belenyugodni. A randizással nekem is az a problémám, hogy minden pedofil hajlamú megtalál, a saját korosztályom normális férfijai viszont iskolás kislánynak néznek, ezért nem közelednek felém. Ha neked is ez a gondod, azt tudom javasolni, hogy vedd kezedbe az irányítást, és ne a külsőddel próbáld megfogni a pasikat először, hanem a személyiségeddel. Ha nem ismer annyira téged az, aki tetszik, menj oda hozzá, beszélgess el vele, és minél előbb tisztázd, hogy nem valakinek a kishúga vagy. Utána már nem egy kislányt fog látni benned, és ezután könnyebb rátérni a randitémára is.
2013. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!