Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek későn lett párkapcsolata?

Figyelt kérdés

(Mármint olyan 20-21 éves kor után)

Nem volt ciki?


2012. nov. 7. 10:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
11:13 köszönöm a válaszod! igen, nagyon sokan vannak úgy hogy aki nem talált rá a párjára az biztos csúnya, vagy van valami baja... Most fősulin mindenki azt hiszi rólam hogy már egy csomó pasim volt és tapasztalt vagyok sok téren, hát a fenét. Pedig még csak nem is öltözködök ribisen, sminkelni is ritkán szoktam.
2012. nov. 7. 11:23
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából normális kapcsolatra nem alkalmas senki 10-en évesen. Én nem akartam randira pénzt kérni a szüleimtől, a nem létező zsebpénzemből pedig nem tudtam volna csajozni.

20 múltam mire lett kapcsolatom.

A bénázó lányos kommenttel ne törődj, mert a saját nyomiságát próbálja a lányokra kenni!


36/F

2012. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11:29 köszi a választ!

úgy vagyok vele, hogyha valakibe beleszeretek és ő viszonozza akkor csak nem dob ki azért mert tapasztalatlan vagyok.

2012. nov. 7. 11:38
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves csaj vagyok és rendes párkapcsolatom még nem volt.Olyan természetesen már igen akivel összejártam hónapokig hétvégenként,de olyan akit haza hoztam volna bemutatni és rendes kapcsolat lett volna még nem.És nem is zavar egyenlőre fiatal vagyok és élek :)
2012. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már,de csak pár hónapos kapcsolatok.Majd akkor lesz megint nagy megdöbbenés ha lesz kapcsolatom:D Hogy ciki-e vagy sem? Leszarom!
2012. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem nem ciki, ha az ember nem talál hosszútávra értelmes barátnőt, akkor miért lenne ciki?
2012. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))))
2012. nov. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!