Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez normális? Találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez normális? Találkoztam egy pasival tőbbször is, de ő nem akart velem tőbbet találkozni, de nem merte megmondani a szemembe hogy nem akar többet találkozni velem inkább bántott szavakkal.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Vannak emberek akik nem mernek az ember szemébe nézni, és megmondani az igazat. Így két lehetőség közül választanak

1. telefon, sms, facbook, email, levél stb útján szakítanak, vagy mondják el mit nem akarnak többé

2. Kötegszik, veszekszik, szavakkal bántja a másikat, mert reméli hogy az illető annyira megsértődik, hogy ő mondja ki azt amit az illető nem mer. Szakítás, vége a kapcsolatnak stb..

A második esetben az illető lelki ismerete is megnyugszik, mert így elmondhatja, nem ő volt aki szakított, így nem csinált semmi rosszat.

2012. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos normális.. De nem szép dolog.. Kissé gyerekes, de ne utáld meg ezért.. Ő ezt a helyzetet így kezeli.. Később még megfogja bánni.. Ahogy a korral felnőnek az emberek, erre remélhetőleg egyre kevesebbszer lesz példa..
2012. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a jellemtelen emberek így csinálják ezt.Jobb,ha beletörődsz,hogy ez a fiú ilyen jellemtelen ember.Viszont nagyon is örülhetsz,mert időben megszabadultál Tőle,így nem ért még nagyobb csalódás.
2012. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a legszomorúbb hogy szépen szerettem volna elválni ő belémart még egy utólsot.De nekem ez nem normális viselkedés akkor is szemtől szembe de ha még sms vagy telefon az sem baj.de hogy dirrekt bántson ez szerintem nem normálus viselkedés.
2012. nov. 7. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2012. nov. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!