Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátnőm nem akar elengedni egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kiakad ha egyedül vagyok valahol. Például hétfőn is suli után kiültem Deák térre haverjaimmal inni pár sört ő meg sírva hívott fel, hogy biztos megcsalom. Bulizni sem akar elengedni egyedül, mindig rajtam akar lógni. Szerinte ez normális egy párkapcsolatban, hogy a párok mindig együtt mennek el bulizgatni. Szerintetek?


F/23


2012. okt. 4. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyne buliról van szó? mert egy kiéhezett discoribiktől hemzsegő helytől én is megijednék...te berugsz és mi lesz?
2012. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cseppet sem normális... Az ilyen féltékenykedést nem vagyok képes megérteni; hogy tud a barátnőd úgy kapcsolatban élni, hogy feltételezi a párjáról, hogy az első adandó alkalommal meg fogja csalni? Ez nekem magas...
2012. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jézusom szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak sürgősen, ezt az önbizalomhiányos 15 évesek szokták csinálni, de gondolom a barátnőd már nem az... ha nem akarod évekig a hisztit hallgatni akkor szerintem szakíts vele, mert ez csak durvulni fog.
2012. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen régóta vagytok együtt? Megnyugtatásképpen azért néha elmehet veled bulizni, de világosan, határozottan meg kell neki mondani, hogy nem csapkodhat meg hisztizhet, különben vége.
2012. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23 éves kor körül, bár nem tudom, hány éves a barátnőd, ez már nagyon, de nagyon gáz. Lépni kell valamerre. Mond meg neki, hogy ez így tarthatatlan. Te belülről, nem tudom, hogy látod-e, de ez a helyzet el fog pusztítani téged ember. Idővel csak rosszabb lesz.
2012. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy elengedni?Elvégre nem az anyád.

Igen,normális egy párkapcsolatban ha együtt mentek bulizni de nem AZ A NORMÁLIS HA EGYÜTT mentek.Sok a különbség a kettő között.Mindenkinek szüksége van néhány olyan estére ahol csak a haverjaival iszik/bulizik,ha ő ezen nem képes túllépni akkor lépj le mert hosszútávon megfojt majd a féltékenységével.

2012. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak 23 év körül, hanem MINDIG nagyon gáz! Lehet, hogy én vagyok a túl laza elvű, de szerintem minél hosszabb valaki póráza úgymond, annál hűségesebb. Én a helyedben kivágnám a csajt, mint a macskát sz*rni és ezt nőként mondom. Az ilyen egy önbizalom és bizalom hiányos hülye. Megbolondulnék, ha a pasimmal állandóan együtt kellene lennem. Nagyon domináns, de nincs ilyen, hogy valahova nem enged, hétvégén mindig a barátnőimmel vagyok, pasik nélkül!!! A hétvégéink arról szólnak, hogy iszogatunk, bulizunk, hülyéskedünk. Mégis mit csináljunk?! Üljünk otthon ketten és nézzük az X-Faktort?! Pfff. Különben tapasztaltam ilyet már a 40+ korosztálynál is, hogy egymás nyakán lógnak állandóan. Szánalmas! Az én szüleimnek közös életük van, de mindketten kb. megtartották a sajátjukat is. Anyu elmegy a barátnőivel ide-oda, apu kanbulizik a haverjaival és kész. Egyik sem akaszkodik a másikra és már 25+ éve együtt vannak. Nekem sincs soha semmi kifogásom az ellen, ha a barátom bepiál a haverjaival hétvégén, max. jót röhögök rajta, mikor panaszkodik, hogy másnapos. :D Szerintem szakíts vele, mert ez nem normális, ez beteges féltékenység. 21/N.
2012. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha megbeszélitek, hogy ki mit szeretne a kapcsolatban és mit vár el a másiktól, akkor meg lehet egyezni. A csaj egyértelműen önbizalomhiányban szenved, de azért remélhetőleg eléggé érett ahhoz, hogy felfogja, amit mondasz neki. Ha meg teljesen lökött, akkor nem kell erőltetni. Akkor viszont le kell pattintani.


Egyébként nem mindenki szeret eljárni szórakozni, ha eddig nem voltak a másik félnek barátai, nem várhatjuk el tőle, hogy legyenek azért, hogy a másikról leakaszkodjon. Akkor csináljon más elfoglaltságot, ami lekötheti. Ezért lenne jó, ha hasonló temperamentumú emberek járnának egymással. Mert egy csöndes, visszahúzódó, otthon ülő ember soha nem fogja megérteni az excentrikus, társaságkedvelő embert és fordítva sem. Ezek pedig nagyon nagy konfliktust okozhatnak a későbbiekben. Bár nem mindig így van.

2012. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én se örülök, ha a barátom nélkülem van buliban, de ismerem annyira, hogy tudom nem csinál hülyeséget. meg is bízok benne. szóval ha olyan buli van ahol nem érezném jól magam, mondom, hogy menjen nyugodtan.

ha két olyan ember jön össze, ahol mindeketten ezt tartják normálisnak, hogy sehova a másik nélkül, az nem baj.

de ha csak az egyik van ezen az elven bajok lesznek..

2014. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:! Örülsz, vagy nem örülsz, ő nem a tulajdonod viszont ahhoz nem kell buliba járnia, hogy megcsaljon, mert ha akarna, úgyis megcsalna akár discoban, akár egyéb helyeken, vagy túlságosan elcsábul. Úgyhogy erre azért ne vegyél mérget, mert ha esetleg elgyengül akkor ezt kihasználva a csaj könnyebben el tudja csavarni a fejét. Persze nem akarom a falra festeni az őrdögöt, de sajnos ez is benne van a dologban mindenesetre drukkolok, hogy ez ne történjen meg, de ha megtörténik, akkor viszont nem tudsz mást tenni, mind továbblépni.

A kérdezőt meg én is arra bíztatom, hogy mielőbb vessen véget ennek a kapcsolatnak, mert nem lesz jó vége.

2018. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!