Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm direkt féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm direkt féltékennyé akar tenni, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Ma kijelentette, hogy tenni fog arról, hogy ne legyek ilyen biztos a dolgomban és abban hogy szeret, mert szerinte túl természetesnek veszem hogy ő itt van nekem és hogy velem van. Én meg próbálok mindent megtenni, hogy érezze szeretem és mennyire fontos számomra, sok mindenről lemondtam a kedvéért, ő meg ezt teszi velem és ez olyan rosszul esik, pedig már épp kezdtem végre érezni, hogy tényleg szeret és olyan boldognak éreztem magam. Én: 17/F Ő: 17/L

2012. nov. 1. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes viselkedés.
2012. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre furcsa.
2012. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Nem lennék a helyedben.

Azonnali szakítás, mint hogy eljátsszátok egymás idegeit.

Gyerekesen viselkedik büntetni próbál valamiért ami vélt vagy valós ahelyett hogy megbeszélnétek. Sajnos az ilyen kapcsolatnak nincs jövője.

addig szállj ki belőle amíg nyertesen teheted. Mert ha játszotok egymással valaki megsérül és valószínűleg mind ketten.

2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem valós dolgok miatt próbálja ezt tenni velem. Semmi rosszat nem tettem vele, pont ellenkezőleg, nem rég megleptem egy szép szál vörös rózsával is, amivel kiakartam fejezni mit érzek iránta, nagyon nagyon örült neki és sokszor elmondta hogy szeret meg imád és láttam is rajtam, most meg direkt így viselkedik, nehogy túlzottan is érezzem hogy szeret és ne legyen benne biztos.
2012. nov. 1. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
ne legyek* biztos benne (bocsi). Amúgy még várok válaszokat. :)
2012. nov. 1. 21:44
 6/7 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Nem tudom, csak gondolom:)(magamból kiindulva) hogy én egy olyan kapcsolatra vágyom ahol tudom hogy a partnerem szeret és odáig van értem.

Ez nálam a kapcsolat egyik pillére. Ha nem így van. Akkor nincs értelme folytatni.

Az a kapcsolat ahol a szeretettet koldulni kell eléggé szegényes és nincs jövője.

Próbáld megbeszélni vele hogy mennyire rosszul esik neked. De ha így reagál nem sok jövőt látok

2012. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy nagyon hasznos válasz volt. :) De azért várok még néhányat.
2012. nov. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!