Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi/bi lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/bi lányok nektek milyen a lányideálotok?

Figyelt kérdés

inkább külsőre gondolok, mert én bi vagyok barna göndör hajam van barna szemem, babaarcom, alacsony vagyok.

gondolom inkább a szőke, világosabb hajú, magasabb lányokat nézitek meg...

bocsi h. így felhoztam külön a külsőt csak kiváncsi vagyok, de a belsőt is írjátok le légyszíves


19/L



2012. nov. 7. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lányokat kérdeztél, de nekem máris bejössz :D


24/F

2012. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

pont, hogy szőke magasak abszolút nem tetszenek

úú barna göndör haj, barna szem a legjobb kombó..

nekem csak annyi az "elvárásom" hogy ne legyen kék szemű és se túl magas, se túl alacsony, se túl vékony, se túl dagi

19/L

2012. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Hát nekem se a magas szőkék tetszenek.:) Kimondottan az alacsony lányok jönnek be, bár ha tetszik, egy magas lánynak sem mondanék nemet.:) Általában a sötétebb haj tetszik, de igazából mindegy... Nagyon tetszenek a fiúsabb, illetve androgün csajok, a nőies lányok közül pedig a teltebbek. Sőt szerintem egy kimondottan kövér lány is lehet nagyon szép. És a fehér bőr a gyengém:)

Belül legyen okos, szeressen múzeumba járni, találjuk meg a közös témákat, de ami fontosabb, a közös hangot is. Legyen laza, és kezeljen egyenrangúként. (Tehát ne bunkózzon, és ne rendelje alá magát.) Ne affektáljon. Legyen szabad gondolkodású. Kb. ennyi.:)

2012. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nincs ideálom, de a világos haj-sötét szem, sötét haj-világos szem párosítások tetszenek. Alkatra inkább a sportosabb, vékony lányok fognak meg, magasabbnak lenni nálam pedig nem kihívás.

Belsőre legyen humoros, értelmes :)

2012. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem külsőre pont a barna göndör hajú, babaarcú lányok tetszenek nagyon :) És számomra egyáltalán nem kell magasnak sem lennie. Írhatsz nyugodtan privátba, ha van kedved ismerkedni! :)) Vagy bárki írhat, aki ilyen! ;) Belsőre legyen kedves, esetleg vicces (de ez nem kikötés),és tudjon szeretni :) 19/L
2012. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem a barna szem a mindenem, föleg a sötétbarna.. nagyon bejön :) Ezen kívül külsöre inkább a kicsit sportosabbak jönnek be,de azért ne legyen túl izmos.Az nem számít, hogy milyen magas.Haj szín vagy sötétebb barna vagy szöke,de igazából annyira nem lényeges a hajszín sem. Belsöre szeretem ha van valakinek saját véleménye és nem pedig az szerint dönt, hogy mások mit mondanak. Szeretem, ha valaki okos és komoly témákról is ellehet vele beszélgetni.Meg az is fontos, ha valaki nem

az szerint ítél, amit mások mondanak, vagy külsö alapján.

2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Lemaradt, hogy 16/L.
2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem a lányosabb lányok jönnek be, nincs ideálom, viszont gyengém a természetes vörös haj :D barna szemem van, és imádom, szerintem egyik legszebb szemszín :D magasságban pedig legyen alacsonyabb nálam :D kb. ennyi :) de igazán a külső csak felkelti az érdeklődésemet, a személyiség viszont ezerszer fontosabb :) (Utolsó, valamennyire magamra ismertem leírásodban :D merrefelé laksz? privi?)


16/L/bi Pest

2012. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát.... Szőke... Alacsony, törékeny babaarcú kékszemű lányok a gyengéim. Talán mert én is az vagyok.
2012. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hello!Meseszép lehetsz!Tetszenek az olyanok mint te de tetszenek a sötét hajú kék szeműek is!A magas azért nem mert alacsony vagyok a szőke meg azért mert kb én is!
2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!