Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csúnya minden leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúnya minden leszbikus lány?

Figyelt kérdés
Nem vagyok válogatós, komolyan, én tökéletesen megelégednék egy átlagos kinézetű lánnyal, de neten keresgéltem leszbi, bi lányok közt és a 98%uk borzasztóan csúnya.
2012. nov. 7. 20:31
1 2
 1/18 Benkoos ***** válasza:
56%
Valszeg azért,mert a"férfias génjeik"dominálnak,vagyis valamiből többet termel a szervezetük-most meg nem mondom miből.Am én ismerek gyönyörű leszbi csajt,nem is egyet.
2012. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Mert rossz helyen keresgélsz...
2012. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem jó helyen keresgélsz.

Vannak köztük olyan bombázók, mint a B52-es.

2012. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Én átlagos kinézetű lány vagyok [leszbikus], és ismerek néhány szép leszbikus lányt is, csak az a baj, hogy pont ők nem vállalják úgy fel, és nemigen engedik, hogy kezdjen velük az ember valamit...:/ Legalábbis az eddigi tapasztalataim szerint. 19/L/L
2012. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is ismerek szép leszbikusokat. Amúgy meg én is az vagyok, csak kicsit fiúsabb, de azért simán le lehet venni, hogy lány vagyok.Inkább csak annyi, hogy a fiúsabb dolgok érdekelnek és a viselkedésem más kicsit, de nem vagyok bunkó, mint a legtöbb fiús leszbikus. Tisztelet a kivételnek persze.
2012. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 infinitytoforever ***** válasza:
56%

Én nem tartom magam csúnyának, inkább átlagos kinézetűnek, de hát ugye minden csak viszonyítás kérdése. :)

20/L

2012. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

MINDEN? óóóóóóóó, hát ezt meg se láttam :(

írj üzit :D

2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na azért nem mindegyik csúnya ezt ki kérem magamnak :)

24/l

2012. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nah ezzel most megsértettél :P Szerintem nem vagyok csúnya... Volt barátnőm meg modell... :)
2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a szépség, csúnyaság nézőpont kérdése.

Kinek mi a csúnya...

Szerintem nagyon sok szép leszbi, bi lány van. :)

Az én ismeretségi körömben legalább is. :)

2012. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!