Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire válaszoltok smsre? És mennyire írtok magatoktól? Van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés

kapcsolatban vagyok ,elég friss még a dolog ..én van h írok neki egy kedves gondolatot ,de nem ír vissza ..van h egész nap csak egyszer beszélünk mikor csörög. általában más-naponta találkozunk, együtt alszunk.


Most elve a ffi társadalom nem sms párti ? v esetleg gyanakodom kéne h nem annyira érdeklődő ? mire gondoljak ? Pedig mikor együtt vagyunk kifejezi a szeretetét ..csak nekem hiányoznak ezek az apróbb jelzések ..és nem naponta 20 emaire smsra gondolok ,csak akár egy spontán kedves üzenetre ..


2012. jan. 16. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tom, én visszaírnék...de ez sztem elég emberfüggő

20f

2012. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"van h egész nap csak egyszer beszélünk mikor csörög. általában más-naponta találkozunk, együtt alszunk. "


Ez maximum unatkozás elleni kapcsolat.Vicces..

2012. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányok! nektek mindig piszkálni kell azt a k. telefont?

Nem elég a telefon és kétnaponta az ágyban?

2012. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nagyon nehéz elvonatkoztatni saját magunktól. Én is vissza írok/hívok, amint alkalmam nyílik rá. Viszont, van úgy, hogy az adott partner nem ilyen. Vagy épp egyszer ilyen-egyszer olyan. És mi tagadás, néha nagyon felhúz, ha egy olyan ember, akivel még csak ismerkedem és magam sem tudom, hogy mi lészen, egyszer ilyen, máskor meg olyan.

De mondom, ez tényleg egyénfüggő. Szóval valaki annyira figyelmetlen, nemtörődöm, feledékeny, hogy simán kitelik tőle, hogy nem reagál, valami miatt. Sokszor nem is gondolják, hogy ez a másiknak fejtörést okoz, mert ugye ő is magából indul ki és mivel ő ilyen, ezért neki nem esik rosszul hasonló. És eszébe sem jut, hogy azért nem ír neki vissza valaki azonnal, mert épp valami baja van.

2012. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. ezt h érted?? szerinted milyen egy ideális kapcsolat?
2012. jan. 17. 00:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen kérdéseket.. ezt csak azért írtad ki, hogy az emberek rádumáljanak téged, hogy ez normális.. de mivel nem ismerjük a barátodat és minden ember különböző ezért a kérdésed egy b*romság.. Amúgy is.. minek kell állandóan azt a szerencsétlen embert zaklatnod?? Ahogy olvasom így is össze vagytok nőve.. Minek kell ilyen apróságokon fennakadni?? Egy nap csak egyszer beszéltek? Ez borzalmas.. mindjárt sajnállak..

20/N

2012. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!