Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem válaszoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem válaszoltok?

Figyelt kérdés

pl. ha valaki rátok ír facebook-on (chaten vagy üzenetet küld), nem írtok vissza?

ha nem tetszik valaki miért nem mondjátok meg?

Mi ez a viselkedés?


2012. febr. 5. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Főleg akkor kellemetlen, ha egy letiltással is párosul.
2012. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom l/ 24 vagyok de én igyekszem válaszolni.soha nem tiltok le senkit amíg emberi hangon társalog.ja és én ráköszönök az ismieimre akik fent vannak facén :)
2012. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mert parasztok! tanuld meg, hogy sose írj egy nőnek, csak élőben szabad velük kezdeni!
2012. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

A facebook nem, ismétlem NEM ismerkedésre való, hanem a barátokkal és ismerősökkel való kapcsolt tartására.

Amúgy fiú vagyok, mielőtt még valaki megvádolna, illetve nem is vagyok regisztrálva.

2012. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki nem ír rád az sz@rik a fejedre...ezen mit nem lehet érteni? Azt az embert hanyagolni kell, mert sosem lesz belőle semmi.
2012. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

-azért ha már személyesen is ismerem a csajt, akkor azért illene visszaírni

-vagy ha ő jelöl be, pedig még közös ismerősünk sincs, nem egy iskolába járunk.

2012. febr. 5. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Furcsán gondolkoznak a nők :)
2012. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontozzatok csak le, fb-függők.
2012. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is kérdezhetném ezt! A facebook, nem egy társkereső oldal! Nem fogok vissza írni egy vadidegennek, aki rám tör csak úgy. Van párom, de ha nem lenne is szánalmasnak tartom ezt az ismerkedési módot. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg idegen pasi ír, és fel akar venni ismerősnek, nem tartozom nekik semmivel! Ha többször rám ír, letiltom.

26N

2012. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, most komolyan vannak ilyen balf*szok, hogy ismeretlenül is zaklatnak? :D


Egyébként meg ne tedd publikussá a képeidet, és akkor nem fognak írogatni. Gondolom egy tip-top kinézetű leányzó lehetsz (nem sértésnek szánom) és ezért ostromolnak folyamatosan. Ha nem látja mindenki (a balf*szok), hogy milyen jó nő vagy nem fognak keresni, ha szereted hirdetni, akkor meg tűrd el.


...Tudod: "A népszerűség átka."


25F

2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!