Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy futó kaland után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy futó kaland után később gyermeke születne a csajnak tőled, mit tennél? (fiúk/férfiak)

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is apasági teszt, aztán megbeszélnék hogy ki nevelje fel.
2012. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először felrobbantanám az óvszergyárat, akiknek köszönhetem. Aztán megbeszélném az anyjával, ő mit szeretne. Én még abba is belemennék, hogy megpróbáljunk egy hosszú kapcsolatot (persze nem muszáj alapon, csak hogy megnézzük működne-e, egy próbát megérne a gyerekért). Szóval egy gyerekért én megtennék sok mindent. Gyerektartás, rendszeres látogatás a minimum.
2012. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha akkor tudod meg, hogy becsúszott a gyerek, amikor már megszületett az régen rossz... Azt nem gyerekkel a kézben szokták közölni, hanem még születés előtt...

Szerintem apasági, merthogy sántít a dolog, így ezzel a késő tájékoztatással. Ha tényleg tied, akkor nevedre veszed és apja leszel a kölyöknek. Azon leszel, hogy eltartsd és felnevelt. Továbbá még jobb lenne, ha össze is költöznél a futó kalandos hölggyel, hogy a gyereknek normális családképe legyen.

2012. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyan nem ferfi vagyok,de az egyik nagyon jo baratom most ilyen helyzetben van. o vallalta a felelosseget,megmndta a csajszinak,hogy mindenben szamithat ra,a gyereket kozosen felnevelik,viszont nem fog vele elni,mert hiaba o a gyermeke anyja,nem tudna ugy elni vele,hogy atcseszte a fejet (azt mondta a csaj,hogy szed tabit,nem egyejszakas volt,regebbrol ismerik egymast,tobb alkalommal osszejartak szexelni)

szerintem korrektul intezte a dolgot.

2012. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel futó kaland nálam szóba sem jöhet, ezért valószínűleg hosszú távú kapcsolatból lehetne gyermekem, azzal meg semmi gond.

Ha mégis alkalmi kapcsolat, ott meg óvszer a minimum.

2012. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!