Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álltok a rövid kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltok a rövid kapcsolatokhoz, futó kalandokhoz?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem melyik a helyes, vagy én hogy csináljam, arra vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan álltok ehhez? Kaptok az alkalmon, és belefér egy-egy futó kaland, mondván élvezzük az életet, vagy csakis komoly (vagy komoly szándékkal induló) kapcsolat, és ha arra nincs kilátás, akkor önmegtartóztatás és türelem?

2012. aug. 4. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor vége lett egy nagyon hosszú kapcsimnak s a húszaséveimben jártam, akkor úgy voltam vele, most én jövök szorakozok, s belefért.. Aztán "kinőttem" egy idő után már nem volt olyan jó. De annyi épp kellett.
2012. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban simán belefért... sőt akkor nem is igazán akartam elkötelezni magam.Amikor a kedvesemmel összejöttem sem gondoltam,hogy komoly kapcsolat lesz belőle.21 évesek voltunk... most lesz 10 éve,hogy együtt vagyunk és már családot alapitottunk :))) .Imádjuk egymást,nem született meg az a férfi akivel megcsalnám,ő a mindenem !!!
2012. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig úgy mentem bele, hogy lesz, ami lesz, élvezzük egymást, amíg akarjuk, de semmi komoly. Most zárult le egy "futó kalandom". Nem nagyon lehetett párkapcsolatnak nevezni, de 1-2 éjszakánál azért többet jelentett. Gyűlölöm őket, mert valamelyikünk végül mindig többet érez, és a vége csalódás. Eddig 3-hoz volt "szerencsém".
2012. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég lett vége egy 3ésfél éves kapcsolatomnak és úgy vagyok vele hogy az eszem ilyen futókalandokat akar, de a szívem mélyén újra egy komoly szerelemre vágyik... A legnagyobb probléma az hogy sajnos egyik sincs jelenleg, kijöttem a csajozásból eléggé tanácstalan vagyok...

22/F

2012. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!