Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a volt tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a volt tanárom is szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés

Én tényleg szerelmes voltam belé,még most is sokat gondolok rá.2 évig tanított.Mindig nagyon kedves volt és dicsérte a munkám.Olyan értelmetlen dolgokat magyarázott,de mindig nagyon mélyen a szemembe nézett.Sokszor kérdeztem egy dolgot de másra válaszolt.Aztán volt hogy amikor utolsó óra volt az ő órája,direkt elkezdett beszélni hozzám és 10 percig ott maradtam miután mindenki elment. A folyosón sosem köszönt viszont messziről nézett.Volt hogy megállított és megkérdezte hogy megcsináltam e a házim és hogy milyen volt a szünet.


Ő azt hiszem 28-29 volt én pedig 15-16 amikor 2 évig tanított.Vagy lehet hogy mindenkivel ilyen?


Már nem járok oda,de jövőhéten be kell mennem elhozni egy pár dolgot.Azon gondolkozom hogy beszéljek e vele,vagy nem érdemes lejáratni magam?



2012. nov. 8. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, keresd meg, volt suliba mindenképp jó bemenni és tanárokkal beszélgetni már mint felnőtt... Ha szikra pattan, most már nem vagy tabu neki... :)
2012. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

haaat,necces,nem tudom,hogy ezek egyertelmu jelek-e vagy sem...mindenesetre eleg valoszinu,hogy tetszettel neki,ha masokkal nem viselkedett igy.van csaladja/felesege/baratnoje,mit tudsz rola?

belem 3evig tenylegesen szerelmes volt az egyik tanarom,o volt akkor 25 en pedig 17(evvesztes vagyok,20evesen erettsegiztem).ez annyira nyilvanvalo volt,hogy az osztalytarsaim is sokat ugrattak ezzel,sot,meg nehany tanar is heccelte.nem mondom,imponalt a helyzet,viszont nem akartam kockaztatni,mert nagyon jo nevu suli,raadasul o akkor kezdett ott tanitani.sokat huztuk egymas agyat,de en mindig racionalisabban gondolkodtam,mint o,mert hiaba tetszett,az en agyamat nem boritotta el a rozsaszin kod.

vegul az erettsegi banketten mattreszegre itta magat,es ugy probalt rabeszelni,hogy legyek a baratnoje.nem lettem,es nem bantam meg.egyetlenegy csok csattant el koztunk,es szamomra ez igy volt tokeletes.

azota is sokszor felkeres,foleg,ha spicces...

2012. nov. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én beszélnék vele!:)
2012. nov. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért légy óvatos. Lehetséges, hogy ezeket a jeleket csak te érzékelted különös bánásmódnak. Az is lehet hogy nem, de van párja, esetleg még családja is a tanárnak. Szóval inkább ne számíts "jóra", úgy érhet kellemes meglepetés is. De ki tudja?
2012. nov. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehetséges.

Nekem 18 évesen volt egy 25 éves angoltanárnőm, hasonlót éreztem én is, de nem foglalkoztam vele, akkoriban hébe-hóba volt barátnőm, nem igazán értettem a nőkhöz, azt hittem csak beképzelem.

Aztán tavaly voltam bent újra érettségizni, akkor már egyértelmű volt, h minden mehetne, de barátnőm volt, aki már a menyasszonyom, szal megvolt a száma, de nem hívtam fel.

2012. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van,inkább nem csinálok butaságot.

Bár nem néz ki úgy mint egy családapa és gyűrű sincs a kezén,nem akarok bekavarni,csak olyan rossz mikor az ember évekig ábrándozik meg szerelmes és a végén meg minden tisztázatlanul marad..

2012. nov. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!