Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szerettek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szerettek jobban, ha tetszik egy lány? Lent kifejtve.

Figyelt kérdés

Ha a lány is kinyílvánítja,h neki is tetszel - eléggé kinyílvánítja,szóval biztos lehetsz benne,h első szavadra összejönne veled VAGY kicsit érződik rajta...de különben közömbösnek mutatja irántad magád,de néha tesz megjegyzéseket,h tetszel neki,de különben mintha csak haverok lennétek,és így nem tudod h mit akar VAGY a megkaphatatlant játsza,és amikor a végén rákérdezel nála h pl.járnátok? akk megadja a derekát,és elmondja h már rég erre várt h megkérdezd...

A 3 közül melyik?Nem a végkimenetelre gondolok,hanem ami addig történik,melyik érdekelne titeket a legjobban?

Légyszi írjatok kort is


2009. aug. 12. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
36.mindig azt,ha nem játssza meg magát,és tudom,hogy most hogy is állunk!
2009. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az egyértelmű dolgokat szeretem, ezért leginkább az elsőre szavazok.

Esetleg szóba jöhet még a második. Bár ez elég sok félreértésre adhat okot.

A harmadikra volt az életemben a legtöbb példa. Ez elég kockázatos és kétesélyes dolog. Mert mi van akkor ha a fiú nem elég kitartó, vagy arra a következtetésre jut, hogy le van pattintva.

26

2009. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen.A 3-kal nekem is az a bajom,h a fiú nem lesz kitartó...de azt mondják,h a fiúknak mindig az kell,akiről úgy érzik h nem tudják megkapni...vagy akk ez nem igaz?
2009. aug. 12. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
De igaz, de egy idő után beletörődsz, és rájössz, hogy azt úgyse kapod meg, ezért lemondasz róla. Nekem az 1. jön be.
2009. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szomorú, hogy egy fiú ma már nem küzd azért a lányért aki bejön neki. megváltozott a világ és a pasik a könnyen megkapható kis libákra buknak. 14/L voltam
2009. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
adja önmagát.. ne nyilvánítsa ki hogy tetszek neki, de azért ha egy picit megkaphatatlannak tűnik az csak jó, mert legalább meg kell küzdenem érte, és így sokkal édesebb a csók :) 100szorta inkább a megkaphatatlan, mint a biztos... én legalább is így vagyok vele... mindig az elérhetetlen kell... a mostani barátnőmet nyár elején ismertem emg egy táborban, 300 km-re lakik tőlem, 1 hetes találkákból élünk, amikor tudunk vagy én vagyok nála, vagy ő nálam, nagyon szeretjük egymást, és minél jobban tudom hogy suliidőben nem fog működni a dolog, annál jobban kell nekem... sokkal jobb megküzdeni egy lányért... szerintem... olyan büszke tud magára lenni az ember :)
2009. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:44 vagyok.

Nekem a legutóbbi ilyen 3. típusú kapcsolatomnál, 1,5-2 évet vártam egy lányra, miután ráuntam a dologra. Azt azért nem lehet mondani, hogy nem voltam elég kitartó vagy nem küzdöttem érte.

A lány mindig kereste a társaságomat, nagyon sok időt voltunk együtt, néha célozgatott is dolgokra, de aztán mikor nem egyszer közöltem vele, hogy nekem nagyon bejön és mi lenne ha járnánk, mindig elutasított. Aztán persze másnap megint tette-vette magát előttem.

2 év után ennek végül is véget vetettem. Akkor nagyon rossz volt, mert nekem tényleg nagyon tetszett az a csaj, de így volt a legjobb.

Azóta már nemrég a lány is férjhez ment (sajnos nem hozzám) és az ország két különböző végére sodort az élet, de még mindig jóban vagyunk és tartjuk a kapcsolatot. És ez jó.

2009. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak.Akk te tényleg kitartó voltál,szerintem ritka az ilyen pasi,de jó :)

És mindenkinek köszönöm a választ!!!

De írtátok,h legyen olyan a lány,h nem nyilvánítja ki teljesen h tetszik neki a srác,csak néha.Ezt értem,de én nem tudom,ha vele beszélek,tök zavarba jövök,és alig tudok megszólalni,és annyira ismer a srác h tudja,h azért vagyok ilyen mert tetszik.Ezzel most mit csináljak?:Y

2009. aug. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!