Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem, hogy nem vagyok unalmas?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek valakivel nagyon visszahúzódónak és visszafogottnak tűnök. Viszont aki közelről ismer, és nap mint nap találkozik velem, az tudja, hogy bennem van a bolondság és nagyon beszédes vagyok. Emiatt azokhoz a pasikhoz vonzódok, akik olyan "bolondog" mint én. Csak az a baj, hogy ők meg azt hiszik, hogy unalmas ember vagyok, és nincs is életem, mert ugye eleinte tényleg úgy tűnik. Hogyan kéne éreztetnem, hogy belül egyáltalán nem vagyok unalmas?
2012. nov. 8. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

1.: Tegyél fel képeket fb-re kirándulásodról, bulikról és különböző élményekről. A profilod biztos megfogja nézni.


2.: Mesélj neki mit szeretsz csinálni, hogyan élvezed azt amit teszel. Legyen ez sport, hobby stb.

2012. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet. Eszembe se jutott, pedig mostanában már tényleg minden ott zajlik. :D
2012. nov. 8. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=spKu3lgVxJA


Egyébként én szkeptikusan állok azokhoz az emberekhez, akiknek sok képe van facebookon, pont róluk gondolom úgy, hogy a valós életük létezik ugyan, de másodlagos.

2012. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!