Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak barátomnak egy éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak egy éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Néztem itt a hasonló kérdéseket és rá a válaszokat de nem nagyon tetszettek az ötletek.

Normális válaszokat szeretnék kapni. Előre is köszi.

én 17/ L , ő 19/F


2012. nov. 8. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mélytorkos!
2012. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első az elég jó :D 10/10


Attól függ mit szeret, mi a hobbija,mit engedhetsz meg magadnak.

Igazából bármit.

Első év, szóval nagyon nem lehet kimaxolva a dolog :D

Valami közös karkötő vagy nyaklánc?

Rubik kocka, közös képekből montázs ilyen kisebb fél méteres üveg bizbasz amin több kép van.

Legyél már kicsit kreatív. Esküszöm nekem fáj, hogy nem jut magadtól eszedbe semmi 😭😭😭😭

Ha második évre sem tudsz majd mit kitalálni inkább keveszem én szájjal még ha nem is vagyok bu::zi, attól tuti meglepődne 😭😭😂😂😂😂😂

Sírnánk úgy menne el, az undortól Sírnánk 😂😂😂😂😭😭😭😭😭

2023. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!