Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi ideig bírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi ideig bírnátok orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés
Köszi, ha írtok kort is :-)

2012. nov. 8. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát azért pár napig kibírom, de elég nyűgös vagyok olyankor már, rossz kedvem van, feszült vagyok... :D
2012. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja lehagytam bocsi: 21 vagyok
2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy pár napig nem volt, mert beteg voltam, kórházban, stb. De már alig vártam, hogy hazajöhessek! :D

23/L

2012. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy-két napig.


26

2012. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem olyan lényegtelen nektek sem a dolog, mint ahogy azt a női magazinokban állítják. :)
2012. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hát. :) Mint ahogy a pasik sem olyanok feltétlenül, amilyennek a férfimagazinok láttatják őket.
2012. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl. nagyon nem lényegtelen. :)

Amióta tudom, hogy mi a jó nekem, azóta nem tudok meglenni nélküle sokáig...

2012. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De akkor miért kell letagadni? Egyetlen férfi sem (aki normális) sem mond semmi rosszat a nőkre, ha bevallják, hogy nekik is fontos a szex. Mégis, folyamatosan ömlik mindenhonnan a panasz, hogy szexmániásak a férfiak, nem képesek megérteni, hogy a nők nem ilyenek. pff...
2012. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hetedik válaszból kiindulva: Biztos azok mondják ezt, akik még nem tudják, mi a jó nekik. :)

No meg még mindig sikk letagadni, mert válaszként jöhet a ribizés és az egyéb hízelgő jelzők.

2012. nov. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A letagadás egy dolog, de amikor már túlzásba viszik, az nevetséges. Arra gondoltam, amikor pl. két srác beszél a szexről, nevetnek rajta, erre a társaságukban lévő lány felháborodva oltja le őket, hogy "Nem igaz, hogy nektek csak azon jár az eszetek!"

Én régebben még haragudtam az ilyen csajokra, ma már csak mosolygok rajtuk, mivel tudom, mi a különbség aközött, ha férfiak és ha nők beszélnek a szexről. :)

2012. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!